Klavík Jiří JUDr., Ing. – advokát

Advokátní, auditorská a účetní kancelář v Praze.

0 (0 hodnocení)

+420 602 837 970

Popis činnosti

Hledáte advokátní kancelář, která Vám poradí ohledně občanského, pracovního, správního, rodinného práva nebo daňového práva? Pak je zde pro Vás JUDr. Ing. Jiří Klavík – advokát na Praze 4.

Naše advokátní a auditorská kancelář poskytuje široké spektrum služeb, které jsou zaměřeny na advokacii, audit a účetnictví.

Právní, účetní a auditorské služby poskytujeme již od roku 1994. Vycházíme z individuálních požadavků našich klientů tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku při respektování právních, daňových a účetních hledisek. Komplexnost právních, auditorských a účetních služeb je spojena s vysokou profesionalitou, odborností a flexibilitou.

Advokátní kancelář se specializuje zejména na obchodní a daňové právo včetně zastupování před soudy a finančními úřady. Současně se zabývá právním poradenstvím a zastupováním před soudy v rámci občanského, pracovního, správního a rodinného práva. Dále se specializuje na úpravu lidských práv. Naše kancelář má rozsáhlé zkušenosti se zastupováním klientů v insolvenčním a trestním řízení.

Naše auditorská a účetní kancelář se specializuje zejména na průběžné audity podnikatelských subjektů, daňové poradenství a účetnictví. Dále zajišťuje vedení podvojného účetnictví pro podnikatele a daňové evidence (dříve jednoduchého účetnictví). Současně zpracovává daňová přiznání k dani z příjmů fyzických a právnických osob také v prodloužené lhůtě šesti měsíců, neboť advokát má stejné postavení jako daňový poradce.

Služby kanceláře:
- daňové poradenství a daňové právo
- obchodní právo
- občanské právo
- pracovní právo
- trestní právo
- vedení účetnictví a daňové evidence
- audit

Zaujala Vás naše nabídka advokátních služeb a účetnictví? Jste z Chrudimi a okolí Pardubic? Neváhejte nás kontaktovat a využít našich služeb.

Služby

Advokátní kancelář Daňové poradenství Obchodní právo Občanské právo Pracovní právo Lidská práva Trestní právo Vedení účetnictví a daňové evidence Audit

Kontakty

Telefony

+420 602 837 970 hlavní telefon

Emaily

jiri@klavik.cz

Odkazy

www.klavik.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu