Národní technické muzeum

Staletí technického důvtipu již ve 14 stálých expozicích!

0 (0 hodnocení)

+420 220 399 111

Main

Popis činnosti

V našem muzeu naleznete rozsáhlé sbírky dokumentující vývoj mnoha technických oborů, přírodních a exaktních věd a průmyslu na území dnešní České republiky. Nejzajímavější a v řadě případech unikátní sbírkové předměty si můžete prohlédnout ve stálých expozicích i krátkodobých výstavách.

Zájemci o důkladnější poznání dějin techniky a širších souvislostí mají k dispozici také bohatou knihovnu a archiv dějin techniky a průmyslu. Především školám nižších a středních stupňů, ale také předem ohlášeným skupinám návštěvníků, připravuje názorné a interaktivní vzdělávací programy oddělení muzejní pedagogiky nazvané ENTER.

Máme také vlastní výzkumné pracoviště se svou publikační a vzdělávací činností z oblasti dějin a techniky.

Nejsme jen institucí výstavní. Kromě stálých expozic a příležitostných výstav plní v oblasti dějin věd a techniky úkoly badatelské, popularizační a zábavné. Působí zde oddělení pro dějiny techniky, které provádí aktivní výzkum, jehož výsledky přináší v podobě publikací. Pořádá semináře a konference, z nichž některé mají mezinárodní charakter.

Těšíme se na Vaši návštěvu! _

Produkty

Architektura, stavitelství a design Astronomie Doprava Fotografický ateliér Hornictví Hutnictví Herna Merkur Chemie kolem nás Interkamera Měření času Tiskařství Technika v domácnosti Technika hrou Televizní studio

Služby

Expozice a výstavy Aktivity a vzdělávání Workshopy Komentované prohlídky Konference a semináře Věda a výzkum Znalecký ústav Archiv a knihovna Kavárna MUZEUM

Kontakty

Telefony

+420 220 399 111 Main
+420 220 399 101 Alt
+420 770 121 917 Mobile

Emaily

verejnost@ntm.cz
info@ntm.cz

Odkazy

http://www.ntm.cz/ website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

  • Dvůr Králové nad Labem
  • Muzea
0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu