JETOMAS s.r.o.

Naše zásady jsou komunikativnost, spolehlivost, preciznost a profesionálním jednání. Najdeme pro vás vždy optimální řešení.

0 (0 hodnocení)

+420 606 075 358

Popis činnosti

Firma JETOMAS s.r.o. založená na tradičních hodnotách s cílem poskytovat svým zákazníkům profesionální služby, se zabývá prodejem, pronájmem a servisem stavebních strojů, nářadí i zahradní techniky.

Disponujeme znalostmi z různých technických oborů, a to již přes 20 let. Své služby nabízíme živnostníkům, firmám, obcím, ale i spotřebitelům.

Zázemí máme v kamenné prodejně v Litoměřicích. Našim zákazníkům se snažíme pomáhat při výběru optimálního nástroje nebo cesty k dosažení jeho spokojenosti. Disponujeme i vlastním vozovým parkem, proto zavážíme stroje na stavby, ale ani na soukromé osoby nezapomínáme. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na servis.

Máte problémy se svým pracovním či kutilským náčiním nebo potřebuje provést jen jejich každoroční revizi? Náš servis Vám pomůže při jejich řešení.

Zakládáme si na profesionálním přístupu k zákazníkům, proto v případě, že by oprava byla nákladnější, dáme Vám o této skutečnosti vědět a před jejím provedením se s Vámi domluvíme na dalším postupu.

Produkty

Zahradní technika Lehká mechanizace Hutnící a vibrační technika Elektrické nářadí Aku nářadí Obrábění a tvářecí stoje Elektrocentrály a čerpadla Měřicí přístroje Svářecí technika Kompresory Čisticí technika Manipulační technika Ochranné pomůcky Elektro zboží Spotřební materiál Nanotechnologie

Služby

Prodej Půjčovna Bazar Servis E-shop

Značky

BOMAG GESAN BOSCH BOW BRILL CAMAC DeWALT DOLMAR EXTOL ENDERS FESTOOL FLEX

Kontakty

Telefony

+420 606 075 358 hlavní telefon

Emaily

prodejna@jetomas.cz

Odkazy

www.jetomas.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu