Ověřená firma

Psychoterapie lidsky a logicky

Psychoterapie s empatií a respektem k tomu, co zrovna potřebujete. Psychologie se zaměřením na cíl a smysluplnost konzultací.

0 (0 hodnocení)

+420 739 055 947

Popis činnosti

Máte trápení? Zažíváte obtížnou životní situaci? Potřebujete pomoct? Pak je psychoterapie ta správná cesta právě pro Vás. Co můžeme vždy ovlivnit, jsme my sami.

Psychoterapie je prokazatelně účinný postup na cestě ke změně. Psychoterapeut je odborný průvodce na této cestě. Psychoterapeut jako odborník Vás v rámci konzultací úspěšně provede cestou k Vašemu cíli.

Individuální, párové konzultace a koučink představují odborné psychologické poradenství šité na míru pro Vás podle toho, co zrovna ve Vaší situaci potřebujete.

Psychoterapie probíhá v atmosféře porozumění, vcítění a bezpečí. Po celou dobu konzultace Vám budu pečlivě naslouchat a poskytovat Vám oporu.

Budu se zaměřovat na Vás a Vaše individuální potřeby.

Neváhejte a kontaktujte mě!

Služby

Individuální psychoterapie Párová psychoterapie Koučink

Kontakty

Telefony

+420 739 055 947 hlavní telefon

Emaily

irenkakosickova@gmail.com

Odkazy

www.vaspsychoterapeut.cz

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 10 km od sídla

Ordinační hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

Sezení probíhají po předchozí domluvě.

Klíčová slova

psychoterapie Praha 10 psychoterapeut Praha 10 psychika Praha 10 psychoanalýza Praha 10 individuální psychoterapie Praha 10 párová psychoterapie Praha 10 koučink Praha 10 komunikace v páru Praha 10 kognitivně-behaviorální koučink Praha 10 rozvoj sebedůvěry Praha 10 psycholog Praha 10 psycholožka Praha 10 skupinový psychoterapeut Praha 10 psychodiagnostika Praha 10 psychoterapie psychoterapeut psychoanalýza psycholožka psychodiagnostika skupinový psychoterapeut

Kategorie

Psychologové Psychosomatická medicína Psychologie klinická

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu