Tourist Centre Florenc

Informační servis a turistické informace pro Vás!

0 (0 hodnocení)

+420 221 895 295

Main

Popis činnosti

Zaměstnanci Turistického centra jsou připraveni poskytnout jakýkoliv informační servis, jako jsou např. základní informace o Praze, dopravní informace, informace o MHD a spojení městskou dopravou, všeobecné informace o službách na autobusovém nádraží Praha Florenc a pomoc při orientaci na nádraží, pomoc při řešení otázek spojených s pobytem v Praze (zastupitelské úřady, cizinecká policie, zdravotnická zařízení, ubytování atd.).

Nabízíme široký výběr vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, sportovní akce aj. Možnost rezervace i vyzvednutí vstupenek ze sítě Ticketportal denně do 20:30 hod.

Zajistíme Vám zapůjčení osobního automobilu všech cenových kategorií. Odjeďte Vámi vybraným vozem přímo z autobusového nádraží Praha Florenc.

Zakupte si u nás orientační mapy a tištěné průvodce v několika světových jazycích za výhodné ceny. Zajistíme Vám průvodcovské služby (individuální, skupinové, tematické, pražské, mimopražské, krátkodobé, dlouhodobé).

V Turistickém centru můžete po příjezdu nebo odjezdu z autobusového nádraží Praha Florenc nakoupit suvenýry nebo dárky.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Suvenýry MHD jízdenky Prague Card Mapy, publikace Pohlednice a známky Magnety s motivy Prahy Odznaky Vstupenky na kulturní a sportovní akce Okružní jídy a výlety Mapy, knihy Cukrovinky Turistické karty a nálepky

Služby

Turistické informace Kulturní akce - vstupenky Autopůjčovna (transfery) Ubytování Okružní jízdy, průvodci Wi-Fi

Značky

Ticketportal O2 Aréna

Jazyky

ČJ, AJ

Kontakty

Telefony

+420 221 895 295 Main

Emaily

info@tourist-centre.cz

Odkazy

http://www.florenc.cz/index.php?site=tourist&lan=cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu