Popis činnosti

Nemocnice Litoměřice, a.s. se řadí k významným zdravotnickým zařízením v Ústeckém kraji a pro Litoměřicko představuje svou polohou, velikostí a spektrem péče cílovou nemocnici, ve které naleznete všechny základní a mnoho specializovaných zdravotnických výkonů a služeb.

Nemocnice poskytuje v lůžkové i ambulantní části diagnostickou a léčebnou péči za pomocí nejmodernější techniky. Snažíme se neustále rozvíjet všechny obory zdravotní péče, a jak pevně věříme, nemocnice získá kromě statutu Iktového centra ještě osvědčení v některých dalších oblastech.

Často za naší péčí přijíždějí také pacienti z jiných koutů České republiky.

Služby

Nemocnice Ambulantní péče Odborné ambulance a vyšetřovny Lůžkové oddělení Ordinace lékařů Laboratoře a RDG Lékárna Prodejna zdravotnických potřeb

Kontakty

Telefony

+420 416 723 111 Main

Emaily

info@nemocnice-lt.cz

Odkazy

www.nemocnice-lt.cz/?kzcr.eu website
www.nemocnice-lt.cz/pacient/ order

Facebook

Hodnocení

Prostředí
55
Přístup personálu
55
Odbornost
55
  • 10 od , 03.01.2023 21:56
    Pokud vám něco skutečně je, vyhněte se této nemocnici obloukem. Na lékaře tam nenarazíte, pouze na vrchnost s titulem. To co se tam děje, je na román.
  • 100 od , 07.03.2019 01:17
    Velké poděkování všem lékařům, sestrám, terapeutům, ale i ostatnímu personálu za přístup a ochotu po dobu moji hospitalizace na rehabilitačním oddělení. Šindelář Stanislav

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu