Prodejní centrum TESCOMA

Pokud máte kuchyň, budeme se snažit, aby TESCOMA byla vaší první volbou.

0 (0 hodnocení)

+420 577 575 460

Popis činnosti

Společnost Tescoma vznikla v roce 1992 ve Zlíně. Nabízíme široký sortiment kuchyňských potřeb, které nejen prodáváme, ale i navrhujeme, vyvíjíme a testujeme. Originální, kvalitní a dokonale funkční výrobky pro každého!

Díky vlastnímu vývoji a důsledné kontrole výroby poskytujeme na naše produkty nadstandardní záruku 3 až 10 let. Obchodní pobočky máme v 7 evropských zemích a z naší exportní centrály v Itálii vyvážíme do více než 100 zemí světa. Šikovné a kvalitní pomocníky s logem TESCOMA tak najde v kuchyních napříč kontinenty.

Všude, kde působíme, budujeme síť značkových Prodejních center, kde zákazníci získají kompletní sortiment a nadstandardní péči. Pokud máte kuchyň, budeme se snažit, aby TESCOMA byla vaší první volbou.

Vyzkoušejte naše výrobky!

Produkty

Kuchyňské potřeby Potřeby pro pečení Potřeby pro vaření Potřeby pro stolování, grilování Potřeby pro nápoje Potřeby pro skladování a balení potravin Potřeby pro organizaci a úklid kuchyně Potřeby pro nakupování a hobby Dětské stolování

Služby

Prodej kuchyňských potřeb E-shop

Značky

Tescoma Bambini Delícia kids

Kontakty

Telefony

+420 577 575 460 hlavní telefon

Emaily

pc.jicin@tescoma.cz

Odkazy

www.tescoma.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 08:30 - 17
Út 08:30 - 17
St 08:30 - 17
Čt 08:30 - 17
08:30 - 17
So 08:30 - 11
Ne zavřeno Dnes

Klíčová slova

kuchyňské potřeby kuchyňské nářadí kuchyňské pomůcky nádobí pánve fondue nože tlakové hrnce tescoma Jičín pánve tescoma nádobí tescoma nože tescoma tlakové hrnce tescoma plechy tescoma pečení tescoma příbory tescoma fondue tescoma konvice tescoma zavařování tescoma balení potravin tescoma

Kategorie

Kuchyňské vybavení, potřeby a zařízení Nábytek kuchyňský Kuchyňská studia Nádobí Domácí potřeby

Platební metody

  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu