Ověřená firma

FORTEX-AGS, a.s.

• FOREKO - ekologická paliva • Brikety z pazdeří lnu • Rašelinové brikety a pelety

0 (0 hodnocení)

+420 583 310 111

Popis činnosti

Akciová společnost FORTEX-AGS Šumperk byla založena v roce 1968, od roku 2006 je součástí holdingu Úsovsko a.s. se sídlem v Klopině.

FORTEX-AGS, a.s. je zaměřena na stavební výrobu, vývoj a dodávky technologií čistíren odpadních vod, výrobu speciálních palet a přepravních vozíků pro skladování a manipulaci, prodej a servis automobilů VW a Škoda a prodej ekologických paliv.

Brikety z lněné pazdeřové jsou vhodné pro všechny druhy kamen a kotlů. Výborně hoří v krbech, krbových kamnech a zejména zplyňovacích kotlích na dřevo. Brikety jsou lisovány bez jakéhokoliv pojiva či jiných škodlivých látek.

Rašelinové brikety a pelety je nový druh paliva vhodný nejen pro krbová kamna, ale i klasická kamna a kotle a to za velmi přijatelnou cenu. Rašelinové brikety jsou vyráběny z nejkvalitnější vytěžené rašeliny, bez jakýchkoliv pojiv jsou slisovány do tvaru briket a následně usušeny. Představují skvělou alternativu k vytápění dřevem, velmi dlouho sálají. Díky dlouhé době hoření je lze použít i jako variantu k tzv. noční dřevěné briketě.

Produkty

Brikety lněné pazdeřové Rašelinové brikety klasické Rašelinové brikety diskové Rašelinové pelety

Služby

Výroba a prodej

Kontakty

Telefony

+420 583 310 111 hlavní telefon

Emaily

fortex@fortex-ags.cz

Odkazy

https://www.fortex.cz/archiv-aktualit/197-prodej-pelet-a-briket

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu