Prima Drogerie HORIZONT

S Prima Drogerií se na našem trhu setkáváte od ledna roku 2007.

0 (0 hodnocení)

+420 773 440 814

vedoucí prodejny

Popis činnosti

Vítejte ve světě Prima Drogerie! Prohlédněte si naše stránky www.primadrogerie.cz, na kterých najdete aktuální akční nabídky, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací.

Prima Drogerie nabízí v pravidelných letákových akcí za nejlepší akční ceny široký sortiment kosmetiky, úklidových a čistících prostředků, hygienických potřeb, ale i doplňkového zboží technické drogerie, potřeb pro dům a zahradu nebo papírnictví. S Prima Drogerií se na našem trhu setkáváte od ledna roku 2007. Za dobu své existence si vybudovala pevné postavení mezi ostatními prodejci drogerie a stále se rozvíjí.

Značka Prima Drogerie sdružuje prodejce, kteří chtějí využít potenciálu a silného zázemí této značky. Od prvopočátku projekt Prima Drogerie zajišťuje propagaci prostřednictvím měsíčních letáků, které jsou distribuovány v místech prodejen a jejich okolí. Do projektu obchodů značky Prima Drogerie je v současné době zapojena takřka 30 prodejen po celé České republice.

Prioritou Prima Drogerie je spokojenost zákazníků a stoprocentní servis svým odběratelům.

Prima Drogerie je tu pro vás!

Produkty

Drogerie Kosmetika Drogistické zboží

Služby

Prodej Soutěže

Značky

L'Oréal Garnier Elséve Ultra Doux Dermacol Colgate Palmolive Protex Ajax Elmex Odol Sensodyne Aquafresh Parodontax Corega Kenipp Vileda Veltie Kleenex Huggies Kotex Lidie Bella Panda Fino Duha Frosch Sidolux Gillette Marion Paloma Primeros ProBiotic Oasis Vivaco BodyTip

Kontakty

Telefony

+420 773 440 814 vedoucí prodejny
+420 777 676 434 další telefon

Emaily

info@primadrogerie.cz

Odkazy

http://www.primadrogerie.cz

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu