Ověřená firma

Arla Plast s.r.o.

Arla Plast – plastové desky pro vaši potřebu!

0 (0 hodnocení)

+420 474 698 030

Popis činnosti

Firma Arla Plast je výjimečně hrdá na svoji historii, neboť jsme rozpoznali důležitost tradice, v níž pokračujeme. Arla Plast se již od konce šedesátých let zaměřuje na zdokonalení výroby desek vyráběných vytlačováním a s koextruzí. Máme zkušenosti, výrobní zařízení, cit pro kvalitu a ambice pracovat vždy na profesionální úrovni.

Snažíme se vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků. Výjimečné postavení firmy Arla Plast je výsledkem orientace na zákazníka, poskytování vysoké flexibility dodávek, technického servisu a udržování dlouhodobých obchodních vztahů se zákazníky a dodavateli.

My jsme odborníci na plasty a trvalo to nějaký čas, než jsme toho dosáhli. Dnes Vám můžeme nabídnout vývoj speciálních materiálů za konkurenceschopné ceny. V našem společném podnikání musíme být úspěšní spolu s Vámi. Dnes Vám však může Arla Plast nabídnout vysoké odborné znalosti v oboru termoplastů, a díky těmto znalostem a snaze naslouchat zákazníkům jsme schopni vyvinout pro Vás zcela speciální materiály a najít pro ně nejvýhodnější výrobní technologie. Právě společně s Vámi, našimi zákazníky, jsme schopni dosáhnout největších úspěchů.

Produkty

polykarbonátové desky povrchově upravené desky neprůhledné desky komůrkové desky průhledné desky

Služby

výroba plastových desek vysoká flexibilita dodávek technický servis

Kontakty

Telefony

+420 474 698 030 hlavní telefon

Emaily

info@arlaplast.com

Odkazy

www.arlaplast.com website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu