Ověřená firma

Arla Plast s.r.o.

Arla Plast – plastové desky pro vaši potřebu!

0 (0 hodnocení)

+420 474 698 030

Popis činnosti

Firma Arla Plast je výjimečně hrdá na svoji historii, neboť jsme rozpoznali důležitost tradice, v níž pokračujeme. Arla Plast se již od konce šedesátých let zaměřuje na zdokonalení výroby desek vyráběných vytlačováním a s koextruzí. Máme zkušenosti, výrobní zařízení, cit pro kvalitu a ambice pracovat vždy na profesionální úrovni.

Snažíme se vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků. Výjimečné postavení firmy Arla Plast je výsledkem orientace na zákazníka, poskytování vysoké flexibility dodávek, technického servisu a udržování dlouhodobých obchodních vztahů se zákazníky a dodavateli.

My jsme odborníci na plasty a trvalo to nějaký čas, než jsme toho dosáhli. Dnes Vám můžeme nabídnout vývoj speciálních materiálů za konkurenceschopné ceny. V našem společném podnikání musíme být úspěšní spolu s Vámi. Dnes Vám však může Arla Plast nabídnout vysoké odborné znalosti v oboru termoplastů, a díky těmto znalostem a snaze naslouchat zákazníkům jsme schopni vyvinout pro Vás zcela speciální materiály a najít pro ně nejvýhodnější výrobní technologie.

Právě společně s Vámi, našimi zákazníky, jsme schopni dosáhnout největších úspěchů.

Produkty

polykarbonátové desky povrchově upravené desky neprůhledné desky komůrkové desky průhledné desky

Služby

výroba plastových desek vysoká flexibilita dodávek technický servis

Kontakty

Telefony

+420 474 698 030 hlavní telefon
+420 474 698 040 Fax

Emaily

infocz@arlaplast.com

Odkazy

www.arlaplast.com

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16 Dnes
8 - 16

Klíčová slova

polykarbonátové desky komůrkové desky polykarbonát povrchově upravené desky neprůhledné desky výroba polykarbonátových desek průhledné desky polykarbonátové desky Kadaň komůrkové desky Kadaň průhledné desky Kadaň neprůhledné desky Kadaň polykarbonát Kadaň technický servis Kadaň

Kategorie

Plastické hmoty

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu