Ortodoncie - Žádníková Jana MUDr.

0 (0 hodnocení)

+420 571 621 042

Akční nabídka

Popis činnosti

Ortodontická péče není určená jen pro ty, kdo trvají na perfektním vzhledu svého chrupu – ortodontické vady jsou mnohdy i poměrně nepraktické, ať už jde o mezírky mezi zuby nebo různé vady skusu. Naštěstí není nutné se s takovou vadou v postavení zubů smířit: pacienti každého věku mají v současné době opravdu široké možnosti, jak se jich účinně zbavit. MUDr. Jana Žádníková je zkušenou stomatoložkou, která se ve své zubní ordinaci ve Valašském Meziříčí specializuje na poskytování ortodontické péče. Ta se v drtivé většině případů realizuje pomocí různých typů fixních i snímatelných rovnátek, která dokáží být díky současným technologiím v ústech prakticky neviditelná.

Cílem naší zubní ordinace je poskytovat svým pacientům promyšlenou a osvědčenou ortodontickou péči, díky níž se vad v postavení zubů zbaví rychle a definitivně. Záleží nám na tom, aby bylo ve všech případech možné se bezvýhradně spolehnout na kvalitu naší léčby a abychom dokázali do písmene naplnit představy každého pacienta o tom, jak by jeho úsměv měl vypadat. Dosahujeme toho díky použití nejmodernějších technologií v kombinaci s osvědčenými metodami léčby.

V naší zubní ordinaci ve Valašském Meziříčí ošetřujeme jak dětské, tak dospělé pacienty z celého okolí (Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm).


S jakými pojišťovnami spolupracujeme?

111 Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
201 Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
213 Revírní bratrská pokladna

Produkty

fixní aparáty snímací aparátky neviditelná rovnátka keramická rovnátka

Služby

ortodontická léčba léčba snímacími aparátky léčba fixačními aparátky

Kontakty

Telefony

+420 571 621 042 hlavní telefon

Emaily

ortodoncie.zadnikova@centrum.cz

Odkazy

www.rovnatka-valasske-mezirici.cz/ website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu