Ověřená firma

Dibaq a.s.

Naší filozofií je dávat zvířatům nejen to, co jim chutná, ale zejména to, co jim prospívá a co skutečně potřebují.

0 (0 hodnocení)

+420 460 000 180

Popis činnosti

Naše společnost je součástí jednoho z předních světových výrobců a dodavatelů krmiv pro domácí a hospodářská zvířata, španělské skupiny Dibaq. Jsme specialisté na výživu zvířat – naší filozofií je dávat zvířatům nejen to, co jim chutná, ale zejména to, co jim prospívá a co skutečně potřebují.

Naše výživové programy se na výživu dívají komplexně, respektují způsob života a potřeby zvířat, prezentují zdravý životní styl. Portfolio výrobků vyráběných společností Dibaq a.s. je velmi široké. Základ tvoří výživové programy značky Fitmin pro psy, kočky a koně, které výživu zvířat řeší komplexně nejen s ohledem na to, co zvířatům chutná, ale zejména co v souvislosti se svým způsobem života skutečně potřebují.

Součástí společnosti je vlastní Chovatelské centrum, kde testujeme kvalitu a chutnost našich krmiv na psech plemene border colie, žijících běžným aktivním způsobem života. Kvalitativní parametry hodnotíme průběžně, aktuální zpětná vazba je vždy impulsem dalšího vývoje a zlepšení.

Společnost Dibaq a.s. je od roku 2001 součástí španělské skupiny Dibaq. Ta se zabývá vývojem, výzkumem a výrobou krmiv pro domácí a hospodářská zvířata, mořské a sladkovodní ryby. Skupina působí ve více než 30 zemích na 4 kontinentech a zaměstnává více než 520 zaměstnanců.

Silnou stránkou skupiny je vzájemná soudržnost jednotlivých společností, díky které může nabídnout na všech trzích komplexní služby na nejvyšší úrovni.

Dibaq a.s. se sídlem v Helvíkovicích zaměstnává v současné době 134 lidí, zajišťujících kompletní servis, který je s dodávkou výživových programů a krmiv našim zákazníkům spojený. Od výzkumu a vývoje v této oblasti, přes výrobu, distribuci až po komplexní péči o naše zákazníky včetně poradenství. Vlastní distribuční síť společnosti zásobuje více než 1200 prodejen v celé České republice.

Své výrobky vyváží společnost do Německa, Rakouska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Estonska, Slovinska, Dánska, Rumunska, Španělska, Itálie, na Kypr i do Spojených arabských emirátů. Samostatné dceřinné společnosti zajišťují prodej v Polsku a na Slovensku.

Produkty

Krmiva pro psy, kočky a koně Krmiva pro hospodářská zvířata Extrudovaná krmiva Granulovaná krmiva Výživové doplňky Vitamínové doplňky Pochoutky

Služby

Výroba a prodej krmiv Poradenství v oblasti výživy On-line poradna Chovatelské centrum

Značky

FITMIN Dibaq Premius 3 in 1

Kontakty

Telefony

+420 460 000 180 hlavní telefon
+420 465 676 080 Telefon
+420 465 613 267 Fax

Emaily

dibaq@dibaq.cz

Odkazy

www.dibaq.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu