KLEMENT a.s.

Podstatou úspěchu a zároveň konkurenční výhodou společnosti je vzájemná součinnost stavební a strojírenské divize a s tím spojené poskytování služeb vysoké technicko-technologické úrovně a využívání nadstandardních a moderních výrobních metod.

0 (0 hodnocení)

+420 475 351 311

Popis činnosti

Společnost KLEMENT a.s. je profesionálním partnerem pro realizaci všech Vašich záměrů ve stavebnictví a strojírenství.

Zajišťujeme komplexní řešení dodávek stavebních děl, technologií a technologických celků včetně vysoce specializovaných a náročných technologických činností. Působíme převážně v oblasti průmyslové, bytové i občanské výstavby, inženýrských sítí, sanací, rekultivací a zemních prací.

Podílíme se na budování dálniční a železniční sítě. V oblasti strojírenství vystupuje naše společnost jako generální dodavatel komplexních technologických celků pro důlní a energetický průmysl. Zaměřuje se také na výrobu ocelových konstrukcí, obrábění a povrchovou úpravu kovů.

Akciová společnost KLEMENT věnuje každému projektu maximální péči založenou na plném garantování kvality, lhůt realizace a na dalších nadstandardních metodách, a to ji činí profesionálním partnerem pro realizaci všech záměrů ve stavebnictví a strojírenství.

Služby

Dopravní stavby Inženýrské stavby Obnova a rekonstrukce Občanská výstavba Průmyslová výstavba Sanační a rekultivační práce Demolice Výroba a montáž ocelových konstrukcí Strojírenská výroba

Kontakty

Telefony

+420 475 351 311 hlavní telefon
+420 475 351 329 FAX

Emaily

info@klementas.cz

Odkazy

http://www.klementas.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu