Hotel Česká Koruna ***+

Ubytování v srdci Děčína za skvělé ceny. Krásné pokoje a nerušený odpočinek. Pro přímé rezervace řada výhod navíc.

0 (0 hodnocení)

+420 412 510 944

Popis činnosti

Hotel Česká Koruna - ubytování v Děčíně, přímo v historickém centru města. Hotel nabízí 43 pokojů v kategorii First Class a Standard. Jeden pokoj kategorie First Class je speciálně přizpůsoben pro tělesně postižené hosty s bezbariérovým přístupem.

Naše služby zahrnují ubytování v pohodlných pokojích, Wi-Fi připojení zdarma, parkování přímo před hotelem a také hotelovou restauraci s krásnou zahrádkou. Připravujeme klasická česká jídla i oblíbené mezinárodní speciality a naše pokrmy doplňujeme výběrovým sortimentem kvalitních vín a alkoholických i nealkoholických nápojů.

K dispozici je Vám 24 hodin denně náš personál, který se postará o Vaše maximální pohodlí. Jsme jediným hotelem v Děčíně, který splnil oficiální klasifikaci dle Asociace hotelů a restaurací.

Jsme ideálním místem pro Vaše firemní akce v centru Děčína. Hotel nabízí konferenční sál pro 60 osob pro konference, semináře či školení a také menší salónek s kapacitou 24 osob.

Ať se chystáte objevovat krásy Českosaského Švýcarska nebo hledáte ubytování v Děčíně na služební cestě, bude pro Vás hotel Česká Koruna správnou volbou.

V případě jakýchkoli dotazů, rezervace ubytování či zájmu o uspořádání firemní akce nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Těšíme se na Vás!

Produkty

Jednolůžkový pokoj Comfort Class Dvoulůžkový pokoj Comfort Class Třílůžkový pokoj Comfort Class Dvoulůžkový pokoj Superior Class Čtyřlůžkový pokoj (apartmá) Comfort Class Apartmá Executive

Služby

Ubytování Gastronomie Konferenční sál Malý salónek Restaurace s letní předzahrádkou Firemní akce Wi-Fi připojení zdarma Svatby

Členství v profesních spolcích

Asociace hotelů a restaurací cyklisté vítáni

Kontakty

Telefony

+420 412 510 944 hlavní telefon
+420 412 516 104 další telefon
+420 412 519 086 FAX

Emaily

info@hotelceskakoruna.cz

Odkazy

http://www.hotelceskakoruna.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu