Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11

Škola sídlí ve dvoupatrovém komplexu budov na jednom z nejhezčích míst v Praze, v blízkosti Čimického háje a Velké skály.

0 (0 hodnocení)

+420 284 684 758

Popis činnosti

Jsme základní škola pro 750 žáků s družinou, klubem a jídelnou. Škola sídlí ve dvoupatrovém komplexu budov na jednom z nejhezčích míst v Praze, v blízkosti Čimického háje a Velké skály.

Rozšířená výuka tělesné výchovy se zaměřením na fotbal, spolupracujeme s FK Admira Praha. Ke škole patří velké multifunkční sportoviště, k dispozici jsou travnaté fotbalové hřiště, tenisové kurty a tři hřiště s umělým povrchem.

Dále se zaměřujeme na tenis a volejbal ve spolupráci s SK Kometa Praha. Konzultace na objednání telefonicky. Přípravné třídy - nulté ročníky pro předškolní děti.

Po vyučování mají žáci možnost dle svých zálib pracovat a rozvíjet své aktivity v zájmových kroužcích, které jsou vedeny Školním klubem a Školní družinou. Pro volnočasové činnosti je možné využít všechny bohaté prostory školy, tělocvičny, místnosti Školního klubu a Školní družiny, vestibul školy, keramickou dílnu, cvičnou kuchyňku i multimediální pracovny.

Služby

Základní vzdělání Školní jídelna Školní družina Výchovné poradenství Prevence rizikového chování Sportovní areál Pronájem hřišť Fotbal Tenis Volejbal

Kontakty

Telefony

+420 284 684 758 hlavní telefon

Emaily

reditel@zshovorcovicka.cz
zastupce@zshovorcovicka.cz

Odkazy

www.zshovorcovicka.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu