Fa - Josef MAŠEK

0 (0 hodnocení)

+420 736 533 896

Akční nabídka

Popis činnosti

Opravy a servis plynospotřebičů (kotle, karmy, vafky, sporáky). Provádění rozvodů plynu včetně revizní zprávy. Montáž a opravy vodoinstalace včetně sanitárního zařízení. Zednické práce a obklady. Topenářské práce. Instalatérské a plynoinstalatérské práce.

Instalatérství Josefa Mašky již od roku 1989 provádí opravy průtokových ohřívačů (karmy), plynových kotlů různých značek, kamen WAW a plynových sporáků. Kromě samotných oprav se specializujeme na montáže, připojení a revize plynových spotřebičů.

Nabízíme topenářské, instalatérské a plynoinstalatérské práce. Rekonstrukce, montáže, opravy a výměny stoupaček a ležatých rozvodů, dodávky a instalaci ohřívačů vody, radiátorů atd.

Jako zkušený instalatér, topenář provádím montáže, opravy vodoinstalace a topení, opravy a servis plynospotřebičů, rozvodů plynu včetně revizní zprávy.

O tom, že nabízím pouze kvalitní služby, vypovídá i fakt, že vlastním osvědčení ITI.

V případě jakýchkoliv dotazů se mě neváhejte s důvěrou obrátit. Zákazníkům nabízím kvalitní služby za rozumné ceny a slevu na montáže plynových kotlů a ohřívačů vody.

Instalatérské, topenářské a plynařské práce
Naše specializace je dodávka průmyslových i domovních topných systémů. Zajistíme rozvody vody a plynu včetně měření i regulace. Nabízíme stavební a projekční práce v oblasti vodoinstalací, topných systémů i plynoinstalací.

Služby

montáže a opravy vodoinstalace včetně sanitárního zařízení revize karem revize WAF

Kontakty

Telefony

+420 736 533 896 hlavní telefon

Emaily

masekjos@email.cz

Odkazy

www.montaz-opravyplynovychspotrebicu.cz website

Kontakty

Klíčová slova

instalatéři topenáři plynové kotle montáže plynu opravy plynospotřebičů

Kategorie

Kotle a kotelny - opravy

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu