ATELIER TECHNIK s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 499 621 649

Akční nabídka

Popis činnosti

Atelier Technik spol. s r.o. je soukromá ryze česká společnost založená v roce 1991 ve Dvoře Králové nad Labem jako konstrukční kancelář.

Od roku 1999 má společnost vlastní výrobní dílnu, která je neustále rozšiřována. Původní pouze konstrukční kancelář byla přetransformována na společnost zabývající se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů a zařízení, montážních automatů a poloautomatů. Firma řeší problematiku výrobních provozů a zkušeben vývojem a výrobou přesných strojních celků a doplňků, jednoúčelových a speciálních zařízení a technologií.

Od roku 2002 společnost sídlí ve vlastních zrekonstruovaných prostorách ve Dvoře Králové nad Labem na náměstí Republiky č. p. 2996. V současné době společnost nabízí služby na vysoké úrovni kvality pro široký okruh zákazníků především automobilového a elektronického průmyslu jako jsou např. CONTINENTAL, Schneider Electric a.s., Škoda Auto a.s., Festo spol. s r.o., Siemens s.r.o., Argo-Hytos a.s. atd.

Výrobní dokumentaci zpracováváme na 3D CAD stanicích Solid Works. Pro stavbu strojů používáme komponenty renomovaných výrobců, jak v oblasti strojní, tak v části elektro.

Podle přání zákazníků jsme schopni použít řídicí systémy firem Siemens, Festo, Lenze, Schneider Electric, Omron nebo PC s řídícími kartami National Instruments.

Služby

výroba a vývoj

Kontakty

Telefony

+420 499 621 649 hlavní telefon

Emaily

info@atelier-technik.cz

Odkazy

www.atelier-technik.cz website

Kontakty

Klíčová slova

jednoúčelové stroje jednoúčelové zařízení montážní automaty montážní poloautomaty výrobní provozy

Kategorie

Strojírenství

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu