BBG-BENDA, s.r.o.

Řezání a vrtání stavebních konstrukcí.

0 (0 hodnocení)

+420 541 217 840

Popis činnosti

Potřebujete vyvrtat otvor ve stěně nebo stropu? Kontaktujte naši firmu.

Naše firma je na českém trhu již o roku 1993. Od začátku naši činnosti jsme se zaměřovali na specializovaný sektor využití diamantových nástrojů ve stavebnictví.

Provádíme vrtání a řezání betonu a železobetonu diamantovými nástroji. Jádrové vrtání - vrtání otvorů a prostupů pro rozvody a instalace. Řezání stropu a stěn diamantovými kotouči i diamantovým lanem - vyřezání otvoru pro dveře, okna, rozřezání částí budov, dělení základů i větších konstrukcí, např. mostů apod. Řezání podlah a komunikací provádíme pojezdovými pilami. Nerovnosti betonových ploch frézujeme tvrdokovovými frézami.

Provádíme kotvení strojů a konstrukcí vyvrtáním kotevních otvorů a zalitím chemickou maltou, či chemickými kotvami. Zakázky dohodou v rámci ČR. Více informací na www stránkách.

Těšíme se na spolupráci.

Služby

řezání diamantovým lanem řezání železobetonu jádrové vrtání vrtání betonu vrtání otvorů řezání panelů vrtání prostupů vrtání železobetonu řezání diamantovým kotoučem řezání betonu

Kontakty

Telefony

+420 541 217 840 hlavní telefon
+420 777 720 680 další telefon

Emaily

info@bbgbenda.com

Odkazy

http://www.bbgbenda.com

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 16
Út 7 - 16
St 7 - 16
Čt 7 - 16
7 - 16 Dnes
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

jádrové vrtání vrtání vrtání prostupů vrtání železobetonu řezání betonu řezání vrtání stavebních konstrukcí řezání stěnovou pilou řezání spárovou pilou řezání lanovou pilou řezání betonu Brno řezání lanovou pilou Brno řezání konstrukcí řezání diamantovým lanem řezání podlah řezání mostných pilířů

Kategorie

Vrtací práce

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu