Agentura Action M - Ing. Milena ZEITHAMLOVÁ

Česká nezávislá poradenská firma.

0 (0 hodnocení)

+420 267 312 333

Popis činnosti

Potřebujete pomoct uspořádat konferenci nebo seminář? Kontaktujte naši agenturu.

Agentura Action M je česká nezávislá poradenská firma, která se specializuje na pořádání konferencí, kongresů, seminářů, setkání a dalších akcí pro klienty z celého světa. Naši klienti jsou z podnikatelské sféry i z oblasti neziskových organizací, jako jsou univerzity a další akademické instituce.

Nabízíme komplexní službu organizačního charakteru, která v sobě zahrnuje přibližně následující stručný přehled činností: sestavení rozpočtu, návrhy na umístění akce, návrhy a tisk pozvánek, přihlášek a dalších grafických materiálů, korespondence s účastníky, zajištění stravného včetně občerstvení, komplexní zajištění ubytování, překladatelských služeb, hostesek, technického zabezpečení, tiskových a jiných materiálů, propagačních předmětů, společenský program - party, výlety, dámský program atd.

Action M Agency is an independent Czech consultancy firm specializing in the organizing conferences, congresses, seminars, meetings and other events for clients from around the world.
Our clients have included businesses as well as non-profit organizations such as universities and other academic institutions.

Těšíme se na spolupráci.

Služby

organizace kongresů organizace konferencí poradenská firma

Kontakty

Telefony

+420 267 312 333 hlavní telefon

Emaily

milena@action-m.com
actionm@action-m.com

Odkazy

http://www.action-m.com

Kontakty

Klíčová slova

kongresy konference poradenství semináře konference Praha kongresy Praha poradenství Praha agentura Praha poradenská firma poradenská firma Praha pořádání konferencí

Kategorie

Konference, kongresy - pořádání, služby Poradenství, poradny

Platební metody

  • VISA
  • faktura
  • DINERSCLUB
  • bankovním převodem
  • MASTERCARD
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu