Hotel MERAN***

Hotel je vhodný pro turisty, pro účastníky konferencí, ale také pro rodiny s dětmi, kteří mají zájem poznat stověžatou Prahu a všechny její krásy.

0 (0 hodnocení)

+420 224 238 440

Popis činnosti

Hotel Meran*** je rodinný zrekonstruovaný hotel. Velkou výhodou je poloha - nachází se v centrum Prahy na Václavském náměstí. Štíhlý garni hotel MERAN je ve stylu rostlinné secese. Hotel je kulturní památka v pražské památkové rezervaci a památkou UNESCO. Nabízí ubytování s velmi příjemnou atmosférou ve 20 pokojích různých velikostí.

Pokoje jsou rodinného intimního rázu. Hotel má 5 jednolůžkových, 10 dvoulůžkových a 5 třílůžkových pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, SAT, telefon s přímou provolbou, rádio, připojení na internet a minibar. Wi-fi připojení je zdarma.

K dalším hotelovým službám patří široká nabídka okružních jízd po Praze i po České Republice, prodej různých upomínkových předmětů, sekretářské služby, internetové spojení, směnárna, zprostředkování kulturních akcí, veškeré transfery, úschovna cenných předmětů, praní a žehlení prádla.

Hotel je vhodný pro turisty, pro účastníky konferencí, ale také pro rodiny s dětmi, kteří mají zájem poznat stověžatou Prahu a všechny její krásy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Jednolůžkové pokoje Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje

Služby

Ubytování Okružní jízdy po ČR Parkování u hotelu Wif-Fi připojení zdarma Doplňkové služby

Kontakty

Telefony

+420 224 238 440 hlavní telefon
+420 222 241 343 Tel.

Emaily

hotelmeran@hotelmeran.cz

Odkazy

www.hotelmeran.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu