Popis činnosti

Naše firma IPROS Benešov zhotovuje projekty domů rodinných a bytových i projekty domů rekreačních, projekty pro občanské stavby, provozovny služeb, administrativní objekty, garáže, průmyslové a zemědělské objekty i další stavby.

Projekty domů a dalších budov provádíme komplexně - zajistíme zpracování projektu od architektonické studie po dokumentaci pro provedení stavby. Působíme též v oboru statika staveb a vyřešíme i požární bezpečnost stavby. Inženýrská činnost.

Projektujeme stavby po celé ČR, nejvíce však ve středních Čechách a ve městě Praha.

Zhotovujeme architektonické studie novostaveb, rekonstrukcí a stavebních úprav. Architektonické studie zhotovujeme jako součást dalších stupňů projektové dokumentace i jako samostatné architektonické studie. Zabýváme se i návrhy interiérů staveb.

Statika staveb je dalším oborem působnosti naší firmy. V oboru statika staveb vypracujeme projekty nosných stavebních konstrukcí ze železobetonu, oceli a dřeva, zděných konstrukcí a konstrukcí základů staveb.

Naše firma IPROS Benešov zajistí i požární bezpečnost vaší stavby. Posoudíme požární bezpečnost navrhované či upravované stavby a navrhneme nezbytná stavebně technická opatření. Požární bezpečnost projektujeme pro všechny typy pozemních staveb.

Kontaktní osoby:
Ing. Miroslav Frantes - jednatel
603 536 682, ipros@iprosbn.cz

Zdeněk Rainhart
606 616 736, ipros@iprosbn.cz

Služby

projektování architektonické návrhy statika požární bezpečnost návrhy parcelací pozemků pasport stávající stavby zaměření a vykreslení stavu objektů dokumentace

Kontakty

Telefony

+420 603 536 682 hlavní telefon

Emaily

ipros@iprosbn.cz

Odkazy

www.iprosbn.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu