Ověřená firma

IPROS s.r.o.

Projekty domů a staveb.

0 (0 hodnocení)

+420 603 536 682

Popis činnosti

Potřebujete zhotovit projekt na Váš nový rodinný dům? Kontaktujte naši firmu.

Naše firma IPROS Benešov zhotovuje projekty domů rodinných a bytových i projekty domů rekreačních, projekty pro občanské stavby, provozovny služeb, administrativní objekty, garáže, průmyslové a zemědělské objekty i další stavby.

Projekty domů a dalších budov provádíme komplexně - zajistíme zpracování projektu od architektonické studie po dokumentaci pro provedení stavby. Působíme též v oboru statika staveb a vyřešíme i požární bezpečnost stavby. Inženýrská činnost.

Projektujeme stavby po celé ČR, nejvíce však ve středních Čechách a ve městě Praha.

Zhotovujeme architektonické studie novostaveb, rekonstrukcí a stavebních úprav. Architektonické studie zhotovujeme jako součást dalších stupňů projektové dokumentace i jako samostatné architektonické studie. Zabýváme se i návrhy interiérů staveb.

Statika staveb je dalším oborem působnosti naší firmy. V oboru statika staveb vypracujeme projekty nosných stavebních konstrukcí ze železobetonu, oceli a dřeva, zděných konstrukcí a konstrukcí základů staveb.

Naše firma IPROS Benešov zajistí i požární bezpečnost vaší stavby. Posoudíme požární bezpečnost navrhované či upravované stavby a navrhneme nezbytná stavebně technická opatření. Požární bezpečnost projektujeme pro všechny typy pozemních staveb.


Těšíme se na spolupráci.

Služby

projektování architektonické návrhy statika požární bezpečnost návrhy parcelací pozemků pasport stávající stavby zaměření a vykreslení stavu objektů dokumentace

Kontakty

Telefony

+420 603 536 682 hlavní telefon
+420 737 465 450 další telefon

Emaily

ipros@iprosbn.cz

Odkazy

www.iprosbn.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu