Ověřená firma

MARHOLD a.s.

Přinášíme svým klientům profesionální přístup, dodržování cen, vysokou kvalitu poskytovaných služeb v dohodnutých termínech s veškerým potřebným servisem.

0 (0 hodnocení)

+420 466 009 911

Popis činnosti

Historie firmy MARHOLD se začala psát rokem 1991, kdy byla jako jedna z prvních soukromých firem v pardubickém regionu založena veřejná obchodní společnost MARHOLD, zaměřená na podnikání ve stavebnictví.

Nabízíme kompletní výstavbu bytových domů i rodinných domů, revitalizace a zateplení budov, opravy fasád a střech, výměny výplní stavebních otvorů, rekonstrukce stavebních objektů, zprostředkování dotací Zelená úsporám a také rekonstrukce památkově chráněných staveb.

Dobré materiálové, strojní, ale hlavně profesní vybavení společnosti, které je zajištěno dlouholetým výběrem kvalifikovaných odborníků pro realizované stavební práce, nám umožňuje provádět dodávky staveb kompletně jako realizaci díla na klíč.

Úspěšně se nám daří reagovat na stávající poptávku trhu při realizaci těchto prací zvýšenou akceschopností v rámci zavádění nejnovějších technologií a použití moderních strojních zařízení.

Naší konkurenční výhodou je poskytování komplexních služeb zákazníkům. Nedílnou součástí nabízeného spektra služeb je budování inženýrských sítí a vodohospodářských staveb. Jsou to zejména vodovody, kanalizace, ČOV, komunikace a zpevněné plochy.

Jedna z částí servisu poskytovaného našim zákazníkům je zabezpečování plného rozsahu projekčních služeb. Jedná se především o přípravu, projekci a inženýrskou činnost pozemních staveb.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Zelená úsporám

Služby

Výstavba bytových domů Revitalizace panelových domů Zateplení budov Fasády Výplně stavebních otvorů Vodohospodářské stavby Projekční servis

Certifikáty

ISO 14001 ISO 18001 ISO 9001 Certifikát Rigips Osvědčení Hilti Osvědčení Zpracování zateplovacích systémů STO - KZS Pojištění KOOPERATIVA Certifikát k montáži zateplovacích systémů CAPATECT - Vít Hruška Certifikát BAUMIT Certifikát KNAUF

Kontakty

Telefony

+420 466 009 911 hlavní telefon
+420 466 009 912 Fax

Emaily

info@marhold.cz

Odkazy

www.marhold.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu