Nátěrové hmoty spol. s r.o.

Již 27 let vyrábíme ředidla a technické kapaliny a stále nás to baví.

0 (0 hodnocení)

+420 495 213 984

Popis činnosti

Hledáte specializovanou prodejnu barev a laků v Hradci Králové a okolí? Potřebujete cokoliv z malířských potřeb? Ať už jste profesionální malíř či kutil, neváhejte se u nás zastavit. Z naší bohaté nabídky si jistě vyberete i Vy.

Společnost NÁTĚROVÉ HMOTY, spol. s r.o. byla založena v roce 1992 a navázala na historickou tradici výroby barev v Hradci Králové. V současné době má naše společnost 10 zaměstnanců.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem barev a laků a svým zákazníkům nabízí široký sortiment předních světových výrobců. V nabídce naleznete barvy i laky na kov, dřevo, beton a další materiály, jako například eternit, sádrokarton apod. Naše nabídka zahrnuje nejen barvy pro stavebnictví (interiérové a fasádní nátěry, barvy na podlahy, střechy), ale také laky, lazury, napouštěcí přípravky pro truhláře, chataře, chalupáře a majitele rodinných domků.

Vlastní výroba zahrnuje více než 30 druhů ředidel a technických kapalin. Objemem výroby okolo 1 000 tun za rok se řadíme mezi přední výrobce ředidel v Česku. Dále provozujeme specializovaný prodej barev a laků tuzemských i zahraničních výrobců.

V tónovacím centru, které je vybaveno třemi míchacími automaty, je možné na počkání namíchat jakýkoliv odstín dle přání zákazníka. Odstíny se míchají dle vzorkovnice RAL, NCS nebo vzorkovnic jednotlivých výrobců barev.

Prostory, které momentálně nevyužíváme pro vlastní podnikatelské záměry, nabízíme k pronájmu, a zároveň zajišťujeme nájemcům logistické služby, jako např. manipulaci s materiálem, vystavování dodacích a nákladních listů apod.

Zaujala vás naše nabídka? Zastavte se u nás! Naším cílem je uspokojovat potřeby našich zákazníků z hlediska šíře sortimentu, kvality, ceny, rychlosti dodávek a poradenství.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Barvy na kov, dřevo a beton Laky na kov, dřevo a beton Eternit Sádrokarton Barvy pro stavebnictví Lazury Napouštěcí přípravky Tmely Lepidla Montážní pěny Sádra Přípravky na ochranu dřeva Štětce Válečky Brusné papíry Špachtle Zakrývací pásky a fólie Pracovní rukavice Ředidla Rozpouštědla

Služby

Prodej barev a laků Výroba ředidel Stáčení cisteren Pronájem prostor Tónovací centrum

Značky

Barvy a laky Hostivař Barvy a laky Teluria Primalex Herbol Sokrates Eternal HET JUB Stachema Austis Body Storch Spokar Detecha Tech Aerosol Den Braven Deza Slovnaft Total ExonMobil Bp Mol Brenntag ChemLogistic Oqema 3P Chem s.r.o.

Členství v profesních spolcích

Asociace výrobců nátěrových hmot ČR

Kontakty

Telefony

+420 495 213 984 hlavní telefon
+420 495 213 985 Tel.

Emaily

kliment@nhhk.cz
odbyt@nhhk.cz

Odkazy

www.barvylaky-hradeckralove.cz
www.nhhk.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu