Procházka Ladislav - Stavební firma

Poctivá kvalitní práce a slušné jednání. Stavba a rekonstrukce domů Křižánky, okres Žďár nad Sázavou.

0 (0 hodnocení)

+420 602 574 476

Popis činnosti

Stavíte, rekonstruujete nebo zateplujete a potřebujete zedníky, obkladače, izolatéry, sádrokartonáře či dělníky? Renovujete koupelnu nebo celé bytové jádro? Nabízíme stavby a rekonstrukce domů, bytů a občanských staveb. Provádíme kompletní výstavby i částečné opravy staveb dle požadavků zákazníka.

Firma se zabývá stavebními pracemi, jako jsou zednické práce, obkládání, dlažby, montáže sádrokartonů, ale součástí dodávek jsou i elektroinstalace, instalatérské, topenářské, zámečnické, obkladačské a klempířské práce dle potřeby zákazníka.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce památkových domů, půdní vestavby, rekonstrukce střech, zámkovou dlažbu, realizaci hrubé stavby, drobný prodej stavebního materiálu, tesařské práce, stavební truhlářské práce a demolice. Drobný prodej stavebního materiálu + písku a štěrku.

Naše mnohaleté zkušenosti jsou neocenitelné, dokážeme klientům pomoci s kterýmkoli problémem. Osobně s vámi probereme cenovou kalkulaci zakázky, připravíme stavební rozpočet díla a případně provedeme realizaci na přímé náklady.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Produkty

Obklady Zámkové dlažby Písek Štěrk Stavební materiály Pergoly, altány Garážová stání

Služby

Stavební práce Zednické práce Obkladačské práce Montáže sádrokartonů Stavební truhlářské práce Pokládka zámkových dlažeb Terénní úpravy Demolice Klempířské práce Pokrývačské práce Topenářské práce Vodařské práce Zámečnické práce Elektroinstalace Práce s teleskopickým manipulátorem

Značky

DOLLE DKmont HET Henkel HELUZ HASOFT HASIT HACO LAFARGE KAMENY Bzenec KNAUF KAMENA Brno JAP ISOVER DÖRKEN HPi PORFIX TONDACH MONTKOV maxit MAPEI LÖROS Siko Schiedel SAPELI Rigips

Kontakty

Telefony

+420 602 574 476 hlavní telefon

Emaily

info@prochazka-krizanky.cz

Odkazy

www.prochazka-krizanky.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu