Popis činnosti

Od začátku podnikání se snažíme uspokojit všechny zákazníky, ale je potřeba si popravdě říci, že to vlastně nejde, protože co zákazník, to jeho vlastní představy o tom, co by chtěl a někdy i za kolik by to zrovna byl ochoten koupit. Některé věci se zkrátka již nedělají a některé už nestojí tolik (málo) jako dříve, s tím ale nic nenaděláme. Objevuje se zde i spousta dalších faktorů, a to zejména otázka kvality a vzhledem k faktu, že dnes se již většina výrobků vyrábí v Číně, není se čemu divit, že výrobek již nevydrží tolik, co vydržel "ten po dědečkovi".

V naší nabídce nalezenete: sklo, porcelán, vše pro úklid, vaření i stolování. Dále nabízíme široký sortiment brusiva, spojovacího materiálu, ručního nářadí, kouřoviny, potřeby pro zahradu a zavlažování, pro stavbu, kování a elektroinstalační materiál.

Snažíme se prodávat české výrobky, byť i za dražší cenu, pro nás je kvalita důležitým faktorem. Těšíme se na Vaší návštěvě.

Produkty

potřeby do kuchyně spojovací materiály vodováhy kování vše pro úklid ruční nářadí zahradní nářadí zednické náčiní brusivo elektroinstalační materiál kouřovina

Služby

prodej poradenství

Kontakty

Telefony

+420 549 418 463 hlavní telefon
+420 727 979 651 Alt

Emaily

domacipotreby-petrmelichar@seznam.cz

Odkazy

www.domacipotreby-petrmelichar.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu