Studio barev, s.r.o.

• Tónování barev • Barvy a laky • Tapety • Lišty •

0 (0 hodnocení)

+420 354 621 931

Popis činnosti

Hledáte vhodnou kombinaci barev a potřebujete poradit? Navštivte naše Studio barev v Mariánských Lázních. Zabýváme se prodejem nátěrových hmot širokého rozsahu, tónováním barev, omítek, autolaků. Dále jsme prodejna zateplovacích systémů, tapet, dekorací a nářadí.

Studio barev bylo založeno v roce 2001. Po krátkém působení v areálu firmy Trima se přestěhovalo na Plzeňskou ulici do bývalého areálu REKON, kde zůstalo do roku 2006. V tomto roce byla dokončena stavba vlastní prodejny s kompletním zázemím.

Od začátku činnosti se firma zabývala prodejem nátěrových hmot širokého rozsahu, tónováním barev, omítek, autolaků, prodejem zateplovacích systémů, dekorací a nářadí. Tuto činnost převzala v roce 2006 firma Barvy a laky ML, s.r.o.

TÓNOVÁNÍ BAREV
Tónujeme na míchacích zařízení Caparol a HET. Díky těmto míchacím zařízení jsme schopni natónovat barvy dle téměř všech dostupných mezinárodních vzorkovnic a požadavků zákazníků.

BARVY A LAKY
Tónujeme na tónovacích strojích: CAPAROL, HET, TELURIA. Naše „specialitka“: stáčená malířská barva Ecomal Standart za 11,- Kč/kg. Možnost dodání celého kontejneru např. na stavbu.
Nabízíme nátěrové hmoty, tmely a lepidla od firem Sincolor, Caparol a BaL. Vedle běžných produktů nabízíme také samostatně tkaniny na laminování. Mícháme polyuretanové barvy od HETu (Soldecol PUR SG).

V naší prodejně je možné zakoupit certifikovanou termoizolační nátěrovou hmotu MAXITHERM a KESMAL THERM.

TAPETY
Nabízíme výběr ze 30 katalogů různých značek: Vavex (český výrobce), RASCH, MARBURG, AS Creation, GranDeco, italské luxusní tapety. Katalogy jsou přímo na prodejně a je možno si je zapůjčit domů.

LIŠTY A PROFILY
Ozdobné lišty vnitřní a fasádní profily. V nabídce máme široký sortiment profilů, lišt, nářadí a pásků pro pokládku od těchto výrobců - MAKO a PARKETT FREUND. Jedná se o profil přechodový, schodový, srovnávací, ukončovací, spojovací, soklový, systémový atd.

Rádi Vám poradíme buď přímo v prodejně nebo prostřednictvím e-mailu studiobarev@seznam.cz nebo na Facebooku.

Neváhejte a využijte naší nabídky. Těšíme se na Vás!

Produkty

barvy fasádní barvy dekorační barvy zateplovací systémy tapety autolaky omítky dekorační barvy lišty a profily oleje, vosky, mořidla lepidla, tmely, stěrky malířské nářadí protipožární nátěry

Služby

míchání barev míchání autolaků míchání omítek prodej barev prodej omítek prodej autolaků prodej tapet prodej zateplovacích systémů poradenská činnost

Značky

HET Remal R - M (autolaky) CAPAROL TIKKURILA BAUMIT MISTRAL TELURIA STACHEMA MAXITHERM MARBURG GranDeco MARDOM HOMESTAR DEKORA STUCK Ceresit Henkel Den Braven

Kontakty

Telefony

+420 354 621 931 hlavní telefon
+420 603 862 842 mobilní telefon

Emaily

studiobarev@seznam.cz
bal.lm@volny.cz

Odkazy

http://www.studiobarev.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu