Optika Hrubá s.r.o.

Jsme připraveni Vám odborně poradit a vybrat pro Vás ty nejvhodnější brýle.

0 (0 hodnocení)

+420 775 273 505

Popis činnosti

Naše firma vznikla v roce 2002, má tedy již dlouholetou tradici. Postupně se naše společnost rozvíjela jak počtem poboček, počtem a kvalitou zaměstnanců, tak hlavně nabízenými službami. V současné době provozujeme tři pobočky oční optiky, plně vybavené moderní technikou na měření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Naši kolegové jsou připraveni Vám odborně poradit a vybrat pro Vás ty nejvhodnější brýle.

Máme pro vás připraveny kolekce brýlových obrub výrobců z celého světa a všech cenových kategorií. Cena obrub se neodvíjí pouze od výrobce, resp. značky brýlí, ale v prvé řadě od kvality použitých materiálů, povrchových úprav a konečně nabízeného servisu. Vystavený sortiment na našich provozovnách se pohybuje okolo 1000 kusů, dětských, pánských i dámských obrub kovových, plastových, vrtaných a vázaných obrub.

S výběrem vašich nových brýlí vám ochotně pomůžeme a poradíme.

Naše sluneční brýle jsou standardně vybaveny čočkami s UV filtrem případně dalšími povrchovými úpravami, jako polarizace, nebo antireflex. Zhotovujeme i dioptrické sluneční brýle ve všech módních i standardních barevných odstínech a parametrech přesně podle přání zákazníka.

Více informací najdete na našich web. stránkách, které průběžně aktualizujeme.

Produkty

Dioptrické brýle Kontaktní čočky Sluneční brýle Pouzdra na brýle Dalekohledy Lupy Ostatní doplňky

Služby

Doplňkový prodej Odborné poradenství Měření zraku Čištění brýlí ultrazvukem Opravy brýlí

Značky

Adidas Ciba Vision Dolce & Gabbana Emanuel Enjoy inface Jaguar Johnson & Johnson Joop! Menrad Mexx Neomed Ray-Ban Rodenstock Versace

Kontakty

Telefony

+420 775 273 505 hlavní telefon
+420 773 505 865 Jaroměř
+420 775 675 051 Česká Skalice

Emaily

info@optikahruba.cz

Odkazy

www.optikahruba.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu