Ověřená firma

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Kde příroda uzdravuje.

0 (0 hodnocení)

+420 283 853 853

Akční nabídka

Popis činnosti

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. je výrobce a distributor přírodních doplňků stravy. Sortiment společnosti ENERGY tvoří ucelená nabídka přírodních doplňků stravy, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, biorezonance.

Důraz klademe tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

Na našich webových stránkách www.energy.cz naleznete dostatek témat o zdravém životním stylu, odbornou poradnu i zábavu.

Pro členy našeho spotřebitelského klubu je po zadání registračního čísla zpřístupněna rozšířená nabídka informací. Neustále rozšiřujeme nejen seznam autorizovaných míst, kde lze získat naše produkty a neoddělitelnou péči, ale také země, ve kterých tyto služby poskytujeme.

A protože energie nezná hranic, stejně i my vytváříme prostor, v němž se lze pohybovat bez jakéhokoliv omezení.

Produkty

bylinné koncentráty unikátní přírodní zdroje zelené potraviny stravní doplňky regenerační krémy antiseptické produkty zubní pasty koupele bylinné čaje pěstící kosmetika vlasová kosmetika přírodní mýdla veterinární produkty

Služby

výroba a distribuce konzultace zdravotních obtíží měření Supertronicem internetová poradna

Kontakty

Telefony

+420 283 853 853 hlavní telefon

Emaily

info@energy.cz

Odkazy

www.energy.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu