Ověřená firma

Carlson Wagonlit Czech Republic s.r.o.

Make The World Work For You!

0 (0 hodnocení)

+420 225 376 777

Popis činnosti

Absolvujete časté služební cesty? Zdržuje Vás jejich plánování, vyřízení letenky, jízdenky či víza, hledání ubytování? Pak se obraťte na naši společnost, naplánujeme a vyřídíme vše za Vás.

Carlson Wagonlit Czech republic s.r.o. (CWT) je nadnárodní cestovní agentura, která poskytuje komplexní cestovní služby pro korporátní klientelu všech velikostí (státní i soukromé) v oblasti zajištění služebních cest.

CWT působí v České republice od roku 1992. Klienti najdou zastoupení CWT v téměř 156 zemích světa, ve více než 4 300 kancelářích. Připravuje optimální program služebních cest, svým klientům poskytuje prvotřídní servis a asistenci.

Nabízíme rezervaci letenek, jízdenek, ubytování, pojištění, pronájem automobilů či vystavení víz. Poskytujeme kompletní informace týkající se vízové povinnosti a zajišťujeme vyřízení vstupních víz jak pro občany ČR, tak i pro cizince s trvalým nebo přechodným pobytem na území ČR.

Kromě běžných turistických víz zajišťujeme i víza služební. Více informací najdete na www.carlsonwagonlit.cz.

Služby

firemní rezervace letenek ubytování pojištění pronájem automobilů jízdenky víza registrace na kongresy ubytování hotelového typu doprava doplňkové služby

Značky

Carlson Wagonlit Travel Carlson Travel Network

Kontakty

Telefony

+420 225 376 777 hlavní telefon
+420 225 376 701 Fax

Emaily

reservation.cz@contactcwt.com

Odkazy

www.carlsonwagonlit.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 18
Út 8 - 18 Dnes
St 8 - 18
Čt 8 - 18
8 - 18

Klíčová slova

zajištění služebních cest firemní cestovní služby program služebních cest příprava služební cesty komplexní cestovní služby nadnárodní cestovní agentura cestovní agentura cestovní služby služební cesty vstupní víza vízová povinnost

Kategorie

Letenky, jízdenky, víza Cestovní kanceláře a agentury

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu