Ověřená firma

EVECO, s.r.o.

Společnost tvoří odborníci, zabývající se již řadu let vývojem a realizací aparátů pro ochranu čistoty ovzduší.

0 (0 hodnocení)

+420 296 411 551

Popis činnosti

Firma EVECO, s.r.o., Praha nabízí komplexní služby v oblasti čištění odpadních plynů a spalin od plynných, tuhých i kapalných znečišťujících kontaminantů.

Máme více než 35leté zkušenosti v oblasti likvidace plynných látek kyselého charakteru (např. chlorovodíku, fluorovodíku, oxidů dusíku, oxidů síry atd.) absorpčními vypírkami do vhodných sorbentů, ale také čpavku apod. Navrhujeme zařízení na záchyt kapalných aerosolů pomocí lamelových odlučovačů a demisterů (např. oxidu chromového, olejových aerosolů, aerosolů kyseliny sírové apod.). Likvidaci organických látek řešíme metodami adsorpčními, absorpčními i za použití biotechnologií.

Vždy podle konkrétního zadání volíme optimální technologií. Naše zařízení najdete prakticky ve všech odvětvích průmyslu, v chemických výrobách, ve sklárnách, ve farmaceutickém průmyslu, v povrchových úpravách kovů, v potravinářském průmyslu apod. Dodáváme jak jednotlivé aparáty - absorbéry, adsorbéry, odlučovače, biofiltry apod., tak celé technologické linky na čištění vzdušin nebo spalin i ze spaloven odpadů.

Nabízíme komplexní řešení včetně vypracování návrhu, projektu a dodávky zařízení na klíč. Jsme autorizovaná laboratoř měření emisí.

Zajišťujeme pro Vás čistší ovzduší.

Produkty

Biofiltry Demistery Kontaktory Odlučovače Odlučovače kapek Biotechnologie Absorbéry Adsorbéry

Služby

Vestavby do kolon Autorizované měření emisí Čištění odpadních plynů Vestavby do aparátů Odsiřování

Kontakty

Telefony

+420 296 411 551 hlavní telefon

Emaily

eveco@evecopraha.cz

Odkazy

www.evecopraha.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu