Popis činnosti

Nabízíme profesionální gastro techniku (myčky, sporáky, konvektomaty, pizza pece, roboty, gastronomické vybavení, frézy, salamandry, grily, váhy, mixery), chladicí a mrazicí gastro zařízení (lednice, chladicí stoly, výrobníky ledu).

Z kuchyňského inventáře nabízíme nerez nádobí a náčiní, porcelán, potřeby a doplňky pro gastronomii, zajišťujeme gastro prezentace a projekty. V našem kuchyňském studiu provádíme kulinářské semináře.

Naším zákazníkům nabízíme od přípravy projektové dokumentace, přes samotnou dodávku a instalaci konkrétních technologií až po následný záruční a pozáruční servis včetně školení obsluhy dodaných zařízení.

Díky vlastnímu oddělení zahraničního obchodu komunikujeme s výrobci profesionálního gastronomického zařízení v Itálii, Německu, Slovensku, Polsku a Francii. S našimi zahraničními dodavateli udržujeme těsné vazby a jsme s nimi v neustálém kontaktu, tak abychom zajistili co nejlepší kvalitu výrobků a termíny pro naše klienty.

Specializujeme se na dodávky profesionálního gastronomického vybavení pro restaurace, školní kuchyně, kavárny, cukrárny, bary, pekárny, řeznictví, nemocniční kuchyně a další typy velkokuchyní.

Naše společnost zaměstnává 26 plně vyškolených odborníků z oblasti gastronomie včetně 2 kuchařů, kteří jsou Vám plně k dispozici.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Varná gastro technika Termická gastro technika Gastro konvektomaty Gastro chladicí zařízení Mycí gastro technika Cukrárenské vitríny Stroje pro zpracování surovin Nerezový nábytek Empiro arény Mycí technika

Služby

Prodej Montáž Záruční a pozáruční servis Gastronomické služby po celé ČR

Značky

ELECTROLUX ASCOBLOC RATIONAL WINTERHALTER ZANUSSI FAGOR

Certifikáty

ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 274 778 928 Main

Emaily

gastroart@gastroart.cz

Odkazy

http://www.gastroart.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu