Základní umělecká škola Moravská Třebová

0 (0 hodnocení)

+420 461 311 709

Akční nabídka

Popis činnosti

Jsme základní umělecká škola poskytující základy uměleckého vzdělání v hudebním, literárně-dramatickém, výtvarném a tanečním oboru. Nepřetržitě pracujeme na tom, aby studium na škole přispívalo k duševnímu rozvoji našich žáků. Jsme organizátory Moravskotřebovské arkády (hudební festival). Více informací na www stránkách.

Posláním hudebního oboru ZUŠ je poskytnout žákům, kteří projevili potřebné předpoklady a zájem o studium hudby, základy odborného vzdělání a vychovat z nich zaujaté hudebníky, kteří by se dovedli ve svém životě i v životě společnosti uplatnit v tom či onom žánru jako amatéři nebo budoucí profesionálové.

Základem výuky literárně dramatického oboru jsou tvořivé činnosti dramatické (pohybové, mluvní), přednesové, slovesné a hra s loutkou.

Taneční obor ZUŠ podchycuje a rozvíjí taneční nadání dětí.

Výtvarný obor základní umělecké školy se obrací ke všem dětem a mladým lidem, kteří projevují zájem o výtvarné vzdělání.
Pobočky - Městečko Trnávka, Kunčina, Třebařov. Pronájem sálů - komorní, koncertní.

Služby

umělecké vzdělání hudební obor taneční obor dramatický obor

Kontakty

Telefony

+420 461 311 709 hlavní telefon

Emaily

zusmtrebova@zusmt.cz

Odkazy

www.zusmt.cz website

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

ZUŠ Moravská Třebová literárně dramatický obor pronájem sálů hudební obor taneční obor základní umělecké školy umělecké školy výtvarný obor

Kategorie

Umělecké školy základní

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu