Základní umělecká škola Moravská Třebová

0 (0 hodnocení)

+420 461 311 709

Akční nabídka

Popis činnosti

Jsme základní umělecká škola poskytující základy uměleckého vzdělání v hudebním, literárně-dramatickém, výtvarném a tanečním oboru. Nepřetržitě pracujeme na tom, aby studium na škole přispívalo k duševnímu rozvoji našich žáků. Jsme organizátory Moravskotřebovské arkády (hudební festival). Více informací na www stránkách.

Posláním hudebního oboru ZUŠ je poskytnout žákům, kteří projevili potřebné předpoklady a zájem o studium hudby, základy odborného vzdělání a vychovat z nich zaujaté hudebníky, kteří by se dovedli ve svém životě i v životě společnosti uplatnit v tom či onom žánru jako amatéři nebo budoucí profesionálové.

Základem výuky literárně dramatického oboru jsou tvořivé činnosti dramatické (pohybové, mluvní), přednesové, slovesné a hra s loutkou.

Taneční obor ZUŠ podchycuje a rozvíjí taneční nadání dětí.

Výtvarný obor základní umělecké školy se obrací ke všem dětem a mladým lidem, kteří projevují zájem o výtvarné vzdělání.
Pobočky - Městečko Trnávka, Kunčina, Třebařov. Pronájem sálů - komorní, koncertní.

Služby

umělecké vzdělání hudební obor taneční obor dramatický obor

Kontakty

Telefony

+420 461 311 709 hlavní telefon

Emaily

zusmtrebova@zusmt.cz

Odkazy

http://www.zusmt.cz website

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

ZUŠ Moravská Třebová literárně dramatický obor pronájem sálů hudební obor taneční obor základní umělecké školy umělecké školy výtvarný obor

Kategorie

Umělecké školy základní

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu