STAVOBONTT s.r.o.

Hlavním posláním naší společnosti je přinést zákazníkovi službu v maximální kvalitě, za přijatelnou cenu a v co nejkratším možném termínu.

0 (0 hodnocení)

+420 603 478 599

Main

Popis činnosti

Naše firma se zaměřuje na realizace staveb, novostavby, přestavby, modernizace, rekonstrukce bytů, rekonstrukce nebytových prostor, restaurací, barů a jiné stavební práce.

Poskytujeme rovněž služby účetnictví. Zakázky přijímáme dohodou do vzdálenosti 250 km. Využíváme nejmodernější technologie a pracovní postupy. Náš tým tvoří kvalifikovaní a profesionální zaměstnanci, spolupracujeme výhradně s prověřenými dodavateli.

Spolehlivost, odborná úroveň a trvale vysoká kvalita odváděné práce je základním stavebním kamenem úspěchu společnosti. Společnost respektuje a dodržuje požadavky ekologického nakládání s odpady.

Chceme neustále zlepšovat kvalitu našich služeb, držet krok s novými trendy, učit se nové věci a zlepšovat stávající.

Produkty

Domy na klíč Novostavby Stavby na klíč Fasády Omítky Zateplovací systémy Obklady Dlažby Bazény Ploty

Služby

Zhotovujeme stavby na klíč Rekonstrukce bytů Dodávka, montáž Zpracování dokumentace 3D návrhy Rekonstrukce domů a budov Zemní práce Zasíťování Stavební práce Zpracování účetnictví

Kontakty

Telefony

+420 603 478 599 Main
+420 603 478 599 Mobile

Emaily

stavobontt@seznam.cz

Odkazy

http://www.stavobontt.cz website

Kontakty

Kategorie

Rekonstrukce bytu, domu Stavební firmy, společnosti Zemní práce Fasády Štukatér, omítkářské práce Zateplování Obklady Dlažby a jejich pokládání Účetnictví

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu