Ověřená firma

HiPo, s.r.o.

...it´s a grinding.

0 (0 hodnocení)

+420 383 324 280

Popis činnosti

Nabízíme rekonstrukce starších brusek na vnitřní broušení a speciálních strojů pro ložiskárenský průmysl. Konstrukce a výroba nových CNC brusek. Statické měniče kmitočtu určené pro napájení vysokootáčkových brusných vřeten. Elektrická, řemenová a speciální vřetena.

Opravy a repase vřeten většiny značek na trhu. Výroba nových elektrovřeten a řemenových vřeten. Elektroskříně pracovních strojů. Uvádění nových strojů do provozu, servis, náhradní díly.

Veškeré výše uvedené služby zabezpečuje v krátkých termínech tým našich specialistů. Našim cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní výrobky a služby.

Všichni zaměstnanci společnosti, bez rozdílu pracovního zařazení, jsou školeni, vedeni, motivováni k docilování vysoké jakosti a aktivně se podílejí na nepřetržitém zdokonalování všech činností společnosti.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

CNC brusky Frekvenční měniče Vřetena Čerpadla a jejich komponenty Hydraulické agregáty Rotační měniče kmitočtu Magnetické upínací desky Komponenty brousících strojů Skříň s velkým množstvím spínacích a jistících prvků

Služby

Výroba Servis Broušení Rekonstrukce zastaralých brusek Poradenská služba Dodávky náhradních dílů Záruční a pozáruční opravy strojů vlastní výroby

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 383 324 280 hlavní telefon
+420 383 326 787 Tel.
+420 602 447 805 Mobile

Emaily

hipo.obchod@email.cz
hipo.obchod@google.com

Odkazy

www.hipo-industrialgrinders.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu