Ivana Baková - optometrie a oční optika

Brýlové čočky renomovaných značek - uvidíte skrz ně věci dříve nevídané. Máme nejmodernější přístroje a překrásné optometristky.

0 (0 hodnocení)

+420 603 255 016

Popis činnosti

Potřebujete nové brýle nebo obroučky? Navštivte naši optiku v Lanškrouně!

Přístupem k zákazníkovi, spolehlivostí a odborností fungujeme i dnes po více než 20 letech. Našim smyslem je uspokojit zákazníka v jeho přáních a požadavcích na vidění, neboť nejdůležitějším smyslem člověka je zrak, jeho správná funkčnost.

V naší optice nabízíme měření zraku, aplikace kontaktních čoček i zhotovení a opravy brýlí. Máme široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí světových výrobců. Naleznete u nás také doplňkový prodej - sportovní, sluneční brýle, sportovní dioptrické brýle, lupy.

K udržování vysoké kvality poskytovaných služeb přispívají naše dlouholeté zkušenosti, ale také neustálé vzdělávání a sledování novinek v tomto oboru. V naší oční optice vyšetření provádí kvalifikovaní optometristé, kteří jsou registrováni pod ministerstvem zdravotnictví.

Všichni naši pracovníci jsou odborně vzdělaní oční optici, nebo optometristé a jsou plně akreditovaní ke svému povolání.

Jsme partnery českých zdravotních pojišťoven.

Svěřte své oči do rukou, které vám poskytnou tu nejlepší péči. Zasloužíte si to. U nás si vybere opravdu každý, neváhejte nás navštívit.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dioptrické brýle Brýlové čočky Obruby brýlí Sluneční brýle Kontaktní čočky Dioptrické kontaktní čočky Dětské brýle Šňůrky na brýle Čisticí spreje Pouzdra na brýle Lupy

Služby

Měření zraku Odborné poradenství Doplňkový prodej Výroba a zhotovení brýlí

Značky

Adidas Horsefeathers Bruno Banani Calvin Klein Davidoff Esprit Face&Face Jaguar Jean Reno Kappa Nikon Look Mexx Nike Vision Oxibis Polaroid Puma Quiksilver RipCurl Roxy s.Oliver Tom Tailor Zigeyewear

Kontakty

Telefony

+420 603 255 016 hlavní telefon

Emaily

info@optikabakova.cz

Odkazy

http://www.optikabakova.cz

Facebook

Kontakty

Provozní doba:

Po 8 - 12 13:30 - 16:30
Út 8 - 12 13:30 - 16:30
St 8 - 12 13:30 - 16:30
Čt 8 - 12 13:30 - 16:30
8 - 12 13:30 - 16:30 Dnes
So zavřeno
Ne zavřeno

Konzultace jsou možné po dohodě i mimo pracovní dobu.

Klíčová slova

optometrie oční optika optik měření zraku kontaktní čočky oční optika Lanškroun optometrie Lanškroun měření zraku Lanškroun dioptrické brýle sluneční brýle brýle brýlové čočky sluneční brýle pouzdra na brýle lupy brýlové obruby jednoohniskové brýlové čočky bifokální brýlové čočky multifokální brýlové čočky polarizační brýle brýle pro rybáře brýle pro řidiče brýle pro sportovce optika Lanškroun brýle Lanškroun čočky Lanškroun pouzdra na brýle prostředky na ošetření brýlí minerální brýlové čočky asférické brýlové čočky

Kategorie

Oční optika Kontaktní čočky

Platební metody

  • faktura
  • CHEQUEDEJEUNER
  • SODEXO
  • hotově

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu