Ověřená firma

SMOOS s.r.o. - Bezpečnostní agentura

Jsme Vám vždy na blízku.

0 (0 hodnocení)

+420 581 607 123

Popis činnosti

Bezpečnostní agentura SMOOS s.r.o. zabezpečuje komplexní služby v oblasti ostrahy osob a majetku. Od svého založení v roce 1991 do současné doby patří mezi zavedené firmy působící na Hranicku.

V rámci kompletního security servisu poskytujeme veškeré profesionální služby týkající se bezpečnosti průmyslových i administrativních budov svých klientů. Naše společnost navrhuje individuální bezpečnostní řešení na míru svým klientům s ohledem na jejich požadavky.

Dlouhodobé zkušenosti, odbornost a profesionalita našich pracovníků zaručují vysokou úroveň námi poskytovaných služeb. V roce 1996 jsme rozšířili nabídku poskytovaných služeb o elektronickou ostrahu vnitřních i venkovních prostor, napojením vašich objektů na radiotelefonní pult centralizované ochrany, u kterých zasahujeme vlastními zásahovými jednotkami. Veškeré služby zajišťujeme v souladu s platnými právními předpisy.

Dále poskytujeme:
- školení bezpečnosti práce a požární ochrany, vč. poradenských služeb
- zajišťování funkce bezpečnostního technika
- zajišťování preventivní činnosti na úseku požární ochrany
- ubytovací služby, možnost pronájmu zařízených třípokojových bytů
- kontrolu práce neschopných zaměstnanců

Ostraha objektů napojením na pult centralizované ochrany, včetně RD a BYTŮ. Fyzická ostraha objektů. Zabezpečení objektů elektronickou zabezpečovací signalizací. Zajištění funkce bezpečnostního a požárního technika, včetně školení.

Ubytovací činnost. Kontrola práce neschopných zaměstnanců. Sledování a střežení motorových vozidel.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Ostraha majetku Školení BOZP Školení PO Ubytovací služby Sledování vozidel Střežení vozidel Kontrola práce neschopných zaměstnanců Pronájem bytů

Kontakty

Telefony

+420 581 607 123 hlavní telefon
+420 777 745 133 Mobil

Emaily

smoos@smoos.cz

Odkazy

www.smoos.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu