Heřman HAVELKA - Zahrádkář

Dostanete se k nám tramvajemi číslo 4, 13 a 22 od metra A - Náměstí Míru a metra C - I. P. Pavlova, do stanice Krymská a rovněž z Náměstí míru, autobusem číslo 135. Obchod je na náměstíčku u stanice (asi 10 metrů od stanice).

100 (1 hodnocení)

+420 271 741 470

Main

Popis činnosti

Prodáváme téměř vše pro Vaši zahradu. Semena, hlízy, cibule, sadbu, rostliny. Hnojiva, stimulátory. Ochranné prostředky proti škůdcům a chorobám rostlin. Přípravky proti plevelům. Nářadí od nožů, nůžek po české strunové sekačky, od motyčky po rýče. Květináče, misky, truhlíky a misky pod ně. Agrotextilie, fólie. Konve, konvičky, hadice, spojky, rozstřikovače. Postřikovače, sadbu hub.

Na jaře super výběr semen, sazečky, sadbových brambor, hlíz a cibulovin sázených na jaře. Na podzim super výběr tulipánů, narcisů a jiných na jaře kvetoucích a na podzim sázených květin. Vždy poradíme. Možnost platby platební kartou.

V naší prodejně nabízíme také doplňkový sortiment, který pouze okrajově souvisí se zahrádkou.

Produkty

Semena Hlízy Cibule Osivo Substráty Hnojiva Postřikovače Fólie a agotextilie Nože, nůžky, pilky Květináče Obaly a truhlíky Nářadí Herbicidy Insekticidy Fungicidy

Služby

Prodej zahrádkářských potřeb

Značky

SEMO Smržice SEVA Moravia MORAVOSEED NOHEL JOHNSON FLORIA FISKARS

Kontakty

Telefony

+420 271 741 470 Main

Emaily

zahradkar@zde.cz

Odkazy

http://www.zahradkar.zde.cz website

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 03.11.2020 16:13
    Super

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu