Ověřená firma

Heřman HAVELKA - Zahrádkář

Dostanete se k nám tramvajemi číslo 4,13 a 22, od metra A - Náměstí Míru a metra C - I.P.Pavlova, do stanice Krymská a rovněž z Náměstí míru, autobusem číslo 135. Obchod je na náměstíčku u stanice (asi 10 metrů od stanice).

0 (0 hodnocení)

+420 271 741 470

Popis činnosti

Prodáváme téměř vše pro Vaši zahradu. Semena, hlízy, cibule, sadbu, rostliny. Hnojiva, stimulátory. Ochranné prostředky proti škůdcům a chorobám rostlin. Přípravky proti plevelům. Nářadí od nožů, nůžek po české strunové sekačky, od motyčky po rýče. Květináče, misky, truhlíky a misky pod ně. Agrotextilie, fólie. Konve, konvičky, hadice, spojky, rozstřikovače.
Postřikovače, sadbu hub…

Na jaře super výběr semen, sazečky, sadbových brambor, hlíz a cibulovin sázených na jaře. Na podzim super výběr tulipánů, narcisů a jiných na jaře kvetoucích a na podzim sázených květin. Vždy poradíme. Možnost platby platební kartou.

V naší prodejně nabízíme také doplňkový sortiment, který pouze okrajově souvisí se zahrádkou. Je to jak stálý, po celý rok nabízené zboží, tak sezónní (např. vánoční).

Z trvale nabízeného zboží jsou to například bakterie k likvidaci odpadu v septicích a žumpách BIO P1 a BIOCLEAN. BIOCLEAN k čištění zahradních jezírek, k čitění odpadů. Dále například MECHOŽROUT k odstraňování mechů z kamenů, dlaždic a jiných kostrukcí ve formě spreje a koncentrátu k naředění. Sprej či granulát k odpuzení psů a koček.

Těšíme se na Vás!

Produkty

semena hlízy cibule osivo substráty hnojiva postřikovače fólie a agotextilie nože, nůžky, pilky květináče obaly a truhlíky nářadí herbicidy insekticidy fungicidy

Služby

prodej zahrádkářských potřeb

Značky

SEMO Smržice SEVA Moravia MORAVOSEED NOHEL JOHNSON FLORIA FISKARS

Kontakty

Telefony

+420 271 741 470 hlavní telefon

Emaily

zahradkar@zde.cz

Odkazy

www.zahradkar.zde.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu