SPEEDNET s.r.o.

Vyzkoušejte turbo internet na optické síti.

0 (0 hodnocení)

+420 602 403 960

Main

Popis činnosti

Chcete kvalitní bezdrátový internet či televizi? Kontaktujte naši firmu.

Jsme poskytovatel bezdrátového připojení k internetu. Připojení na naši optickou síť zajišťuje nejvyšší spolehlivost připojení s maximální přenosovou rychlostí. Možnost využívat veškeré dnes dostupné služby jako je internet, IPTV a VoIP. Služba je v tuto chvíli dostupná v Duchcově, kde byla dokončena I. etapa, a bude následovat II. etapa. Pamatujte, že Vaše internetová linka již nemusí být jen pro internet! Vyberte si VoIP telefon od Speednetu a neplaťte žádný měsíční poplatek za volání.

Naše společnost se zabývá vývojem software na zakázku, dle přání a požadavků zákazníka WWW stránky, e-shopy, systémy pro realitní kanceláře a spoustu dalších - IS - informační systém. Informační systém IS byl vyvíjen a dále upravován na základě potřeb zákazníků pro řízení, výrobu a obchod malých a středních podniků. IS je plně modulární, tudíž je variabilní a lze jej přizpůsobit jakémukoliv odvětví. Informační systém IS v současné chvíli poskytuje následující moduly: personalistika a mzdy, skladové hospodářství, nákup, prodej, fakturace, projekty a statistické výpočty, docházka, majetek, jízdy. Tyto moduly jsou upravovány podle analýzy jednotlivých uživatelů, a tím nabízí maximální efektivnost ve strategickém plánování a řízení společnosti.

Těšíme se na spolupráci. _

Služby

připojení k internetu VOIP IPTV

Kontakty

Telefony

+420 602 403 960 Main
+420 417 564 536 Alt
+420 777 297 822 Mobile

Emaily

info@speednet.cz

Odkazy

www.speednet.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 15
St 10 - 15
12 - 14

Klíčová slova

internet optická síť wifi VOIP kabelová televize internetové balíčky bezdrátové připojení turbo internet televize telefon internet Teplice televize Teplice webhosting webhostingové služby správa sítí správa počítačových sítí optická síť Teplice

Kategorie

Internet - připojení Kabelová televize

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu