+420 224 175 888

Popis činnosti

PPF banka a.s. je součástí mezinárodní finanční skupiny PPF. Banka se specializuje na obchodování s cennými papíry na většině trhů Evropy, USA, Ruska a některých zemí Asie, především pro profesionální investory. Navazuje na činnost První městské banky, která se profilovala jako banka zaměřená primárně na komunální klientelu.

Po prodeji majoritního podílu skupině PPF se zaměření banky rozšířilo o služby pro podnikovou klientelu a investiční služby, zejména obchodování s finančními instrumenty na českých a mezinárodních trzích. Současně s tím banka získala svoje nynější jméno PPF banka a.s.

Vedle aktivit v rámci skupiny PPF se banka i nadále zaměřuje na poskytování služeb subjektům samosprávy, městům, obcím a krajům, a sektoru podnikovému, zejména středním a velkým českým firmám. PPF banka tak zaplňuje mezeru, která existuje na českém trhu bankovních služeb, kde až dosud chyběla banka vlastněná českým kapitálem.

Mezi klienty PPF banky patří především finanční instituce, střední a velké podniky s českým kapitálem a subjekty komunální sféry. PPF banka plní funkci centrální treasury banky skupiny PPF. Pro společnosti v rámci skupiny PPF provádí jak mezinárodní platební operace, tak i zajišťovací a další investiční služby, například zprostředkování financování na kapitálových trzích.

Kontaktní osoba:
Radek Stavěl - tiskový mluvčí PPF
224 174 748, stavel@ppf.cz

Služby

Investiční bankovnictví Podnikové bankovnictví Exportní a strukturované financování Municipální bankovnictví Privátní bankovnictví pro firemní klientelu Privátní bankovnictví

Kontakty

Telefony

+420 224 175 888 hlavní telefon
+420 224 175 945 Alt

Emaily

info@ppfbanka.cz

Odkazy

www.ppfbanka.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu