Ověřená firma

SAUER ŽANDOV, a.s.

0 (0 hodnocení)

+420 480 030 036

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete provést generální opravu kompresoru? Sháníte kompresor a máte rádi kvalitně odvedenou práci? Českolipská firma Sauer Žandov, a.s. Vám nabídne kvalitní a výkonné kompresory

Hlavním cílem strojírenské výroby je dodávání a vyrábění rotačních a pístových kompresorů, dále dodávka příslušenství a náhradních dílů pro zákazníky z oblasti zemědělství, průmyslu a dopravy. Provádíme také svařování, tlakování, lakování a obrábění kovových dílů na CNC strojích. Převážné množství služeb můžete využít v našich maloobchodech a velkoobchodech.

Firma Kompresory Česká Lípa - Sauer Žandov, a.s. vznikla v roce 1999 a je součástí mezinárodní skupiny Sauer Gruppe. Společnost navazuje na ČKD Žandov, a.s., po které přebrala všechny výrobní programy, poskytování služeb a právní kontinuitu.

Naše společnost sídlí v Libereckém kraji a v současné době zaměstnává 150 zaměstnanců, kteří vyrábějí čtyři tisíce pístových kompresorů, a to ve čtyřiceti provedeních.

Výzkum, vývoj, výroba kompresorů, prodej str. výrobků. Výroba všech náhradních dílů pro vyráběné kompresory. Zajišťování generálních oprav. Maloobchod. Obrábění kovových dílů na CNC strojích, sváření, lakování, tlakování.

Produkty

rotační kompresory pístové kompresory lokomotivní kompresory

Služby

obrábění generální opravy výzkum výroba prodej lakování tlakování sváření

Kontakty

Telefony

+420 480 030 036 hlavní telefon
+420 487 805 823 Alt
+420 487 856 059 Fax

Emaily

info@sauercompressors.cz
zgregor@sauerzandov.cz

Odkazy

www.kompresory-zandov.cz website

Kontakty

Klíčová slova

strojírenství kompresory servis obrábění

Kategorie

Strojírenství

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu