SVAROS s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem odborných oprávnění ke svářečské činnosti.

0 (0 hodnocení)

+420 608 667 030

Popis činnosti

Provozujeme svářečskou školu SVAROS s.r.o. Jsme registrováni u CWS ANB - certifikovanou společností pro zastoupení ČR v zahraničí. Svou činností navazujeme na tradici Chotěbořských strojíren. Nabízíme několik typů školení, zaškolení a základní kurzy.

Součástí jsou úřední zkoušky a periodická přezkoušení svářečů s prodloužením platnosti průkazu svářeče. Školíme řidiče manipulačních vozíků, jeřábníky a vazače břemen. Provádíme revizní služby zdvihacích zařízení, prohlídky ocelových konstrukcí, prohlídky a kontroly vázacích a závěsných prostředků.

Jsme mladou, pružnou firmou, která si ve své krátké historii získala dobré jméno a uznání mnoha spokojených zákazníků nejen ze svého regionu, ale dnes již z celé republiky. Více o našem spektru činností naleznete na firemních webových stránkách.

Snažíme se být neustále na špici, proto neustále získáváme nové certifikace a další oprávnění, tak abychom mohli uspokojit potřeby našich klientů a nároky, které jsou na ně ze strany zahraničních partnerů nově a nově kladeny.

Neváhejte a využijte některou z našich nabídek!

Těšíme se na Vás!

Produkty

Zdvihací zařízení Manipulační vozíky

Služby

Svářečská škola Svářečské kurzy Úřední zkoušky Periodické zkoušení Zaškolení Revize Revizní zkoušky Školení obsluhy Prohlídky Školení obsluh man. vozíků

Kontakty

Telefony

+420 608 667 030 hlavní telefon
+420 569 551 255 Bedřich Sedlák - jednatel
+420 608 667 030 Mobil

Emaily

svarecka.skola@svaros.cz
revize@svaros.cz

Odkazy

www.svaros.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu