Popis činnosti

Firma byla založena dne 7.4. 1993 na základě vydání živnostenského listu k provozování živnosti "zpracování dřeva a výrobky dřevařské". Zakladatelem a vlastníkem této firmy je Karel Vlček.

Kompletní pilařský provoz se zaměřením na výrobu přepravních palet a beden různých druhů (90 %) a stavebního řeziva (10 %). Kapacita výroby - cca 22 000 palet a beden + 50 m3 stavebního řeziva/měsíc. Firma nabízí i použité palety.

Firma díky vlastnímu pilařskému provozu je soběstačná ve výrobě paletového přířezu používaného pro výrobu palet a tak není závislá na subdodávkách od jiných výrobců.

Mezi naše odběratele patří potravinářské firmy, pro které hygiena a čistota je nezbytností. Z tohoto důvodu jsou naše skladové prostory asfaltové a tím nedochází k znečištění výrobků prachem, hlínou a jinými nečistotami popřípadě i hmyzem (mravenci, brouci, apod.). Skladové prostory jsou průběžně mechanicky čištěny a minimálně x měsíčně oplachovány tlakovou vodou.

Produkty

přepravní palety stolařské řezivo dřevěné obaly gitterboxy palivové a krbové dříví střešní konstrukce dřevěné cívky plotové latě vč. úprav paletové nádstavce konstrukční prvky stavební řezivo bedny podkladový materiál palety EUR a NOR i atypické

Služby

sušení řeziva a výrobků likvidace palet a obalů broušení pil, pilových listů opravy palet a beden doprava k zákazníkovi skladování nadměrných zásob ošetrování výrobků dle normy pořez vlastní hmoty ve mzdě

Kontakty

Telefony

+420 553 787 911 hlavní telefon

Emaily

info@pila-vlcek.cz

Odkazy

http://www.pila-vlcek.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu