Ověřená firma

Beneš Bohuňovice spol. s r.o.

Jsme soukromá firma s bohatou zkušeností, založená panem Ing. Václavem Benešem, který v daném podnikatelském oboru působí od roku 1990.

0 (0 hodnocení)

+420 731 515 567

Popis činnosti

Náš výrobní program zahrnuje výrobu dřevěných palet a obalů dle přání zákazníka, bytových a zahradních doplňků v drobném. Dále vyrábíme palety atypické, ohradové, dřevěné přepravní bedny, koše, podlážky, hranoly, europalety a další obalový materiál dle přání zákazníka. Tepelná ochrana palet dle IPPC. Sušení řeziva a palet. Nákup a prodej EUR palet.

Provádíme tepelnou ochranu obalového dřevěného materiálu podle směrnice FAO ISPM No. 15 (International Standards for Phytosanitary Measures) - NIMP 15. Interiéry na zakázku v drobném, bytové a zahradní doplňky dle přání zákazníka (pergoly, lavice atd.), prodej řeziva pro kutily.

Naším cílem je poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby ve všech oblastech naší činnosti. Efektivní spolupráce s klienty je založena na principu individuálního přístupu, respektování požadavků zákazníků je prioritou naší firmy.

Za pomoci kvalifikovaných a zkušených pracovníků Vám rádi navrhneme palety, bedny a další výrobky dle Vašeho přání, při minimalizaci nákladů a zachování plné funkčnosti, kvality a vzhledu výrobku.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

přepravní palety dřevěné obaly atypické palety ohradové palety dřevěné bedny paletové přířezy a proklady palety pro výrobu nábytku

Služby

prodej výroba

Kontakty

Telefony

+420 731 515 567 hlavní telefon
+420 585 389 142 Tel.

Emaily

info@benes-palety.cz

Odkazy

www.benes-palety.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15
Út 7 - 15
St 7 - 15
Čt 7 - 15
7 - 15 Dnes

Klíčová slova

dřevěné palety palety paletové přířezy paletové proklady dřevěné bedny ohradové palety obaly koše atypické palety palety EUR palety pro výrobu nábytku výroba palet prodej palet dodávka palet Beneš Bohuňovice

Kategorie

Dřevo - zpracování Dřevařské výrobky Palety přepravní Dřevo, dřevěné obklady

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu