Ověřená firma

Viktorčistič - čištění koberců, úklid domů, mytí oken

Úklid, správa a údržba nemovitostí Praha a Příbram.

0 (0 hodnocení)

+420 720 664 695

Popis činnosti

Sháníte spolehlivého partnera na úklid kanceláří? Stavíte, rekonstruujete, uklízíte nebo se stěhujete a potřebujete rychle a levně vyklidit svoje prostory? Potřebujete vyměnit žárovku, přilepit upadlou dlaždičku? Jste bezradní s novým montovaným nábytkem? Neváhejte a obraťte se na naši společnost!

Naše společnost se zabývá úklidem, správou a údržbou Vašich nemovitostí a nájemních bytů. Provádíme úklid všech společných prostor domů Praha a Příbram profesionálně, spolehlivě a důkladně.

Podle rozsahu a náročnosti jednotlivých zakázek máme k dispozici široký tým pracovníků všech potřebných profesí a to jak vlastních tak externích. Pro domy s naším pravidelným úklidem poskytujeme 20 % slevu na mytí oken, čištění koberců a čalounění

Pro zkvalitnění našich služeb jsme rozšířili nabídku o správu a údržbu vašich nemovitostí a nájemních bytů.

Nabízíme kompletní řešení veškerých rekultivačních zahradnických prací. Jsme schopni vytvořit ze zanedbaných míst příjemné prostředí určené k relaxaci a odpočinku. Nabízíme také širokou škálu zednických a stavebních prací.

Našim cílem je poskytnout zákazníkovi kompletní servis o jeho nemovitost, spolehlivost, diskrétnost, seriózní jednání a kvalitně odvedenou práci za rozumnou cenu.

Budeme se těšit na případnou spolupráci!

Služby

Úklid bytových domů Úklid kanceláří Mytí oken Čištění koberců a čalounění Mytí a úklid interiéru automobilů Hodinový manžel Zahradnické práce Zednické práce Malování Vyklízení a recyklace Ochrana proti holubům

Kontakty

Telefony

+420 720 664 695 hlavní telefon

Emaily

viktor.janu@viktorcistic.cz

Odkazy

www.viktorcistic.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu