Be Bop Lobby Bar

Se svou nabídkou unikátních signature koktejlů a širokého výběru destilátů patříme mezi špičku pražských barů.

0 (0 hodnocení)

+420 222 820 420

Popis činnosti

Elegantní Be Bop Lobby Bar ve stylu art deco je oblíbeným místem setkání, jehož atmosféra si Vás jistě podmaní. Nabídkou unikátních signature koktejlů a širokého výběru destilátů patříme mezi špičku pražských barů.

Hotel a restaurace Alcron, jehož je bar součástí, se pojí s luxusem a gastronomickými kouzly oceněnými Michelinskou hvězdou, a to samé můžete očekávat i zde. Historie baru sahá až do roku 1932, kdy byl otevřen hotel a restaurace Alcron.

Nechte se unést jedinečnou atmosférou baru v Art Deco stylu a zapomeňte na starosti všedních dní. Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku nápojů, koktejlů i jídel v prvotřídní kvalitě, připravené dle pravidel moderní gastronomie.

U nás nemusíte čekat frontu jako v obchodě po slevách. Nejen, že pro vás připravujeme mnoho novinek ale také neustále vylepšujeme vaše oblíbené koktejly. Náš kvalifikovaný personál je tu jen pro Vás a splní všechna Vaše přání. Neváhejte se na něj tedy v případě speciálních požadavků obrátit.

Ochutnejte něco z naší pekelné kuchyně, u nás si na své přijde každý!

Těšíme se na Vaši návštěvu, Váš Be Bop team!

Produkty

Koktejly a drinky BeBop Signatures Be Driver Selection (nealko) Aperitivy Portské a sherry Vodka Gin Tequila/Mezcal Rum Whiskey Cognac Armagnac Brandy Absinthe Grappa Calvados/Eau De Vie Česká klasika Likéry Šampaňské a šumivá vína Bílé víno Červené víno Pivo Nealkoholické nápoje Ovocné a zeleninové šťávy Minerální vody Teplé nápoje Be Bop Snacky Snídaňové speciality

Služby

Lobby Bar Moderní gastronomie Barmanské akce Art Deco styl Snídaně

Značky

Royal Oporto Fonseca Bin Cinzano Bianco Graham’s Port Wine Dubonnet Aperol Noilly Prat Campari Crodino Pilsner Urquell Master Stassen Corona Birell Kinley Perrier Vittel Illy Absolut Beluga Zubrowka Beefeater Ballantines Johnnie Walker Jameson Martell Rémy Martin Louis Vaghi Bas Armagnac Metaxa Jägermaister Cointreau

Kontakty

Telefony

+420 222 820 420 hlavní telefon
+420 222 820 000 Telefon
+420 222 820 100 Fax

Emaily

bebopbar@radissonblu.com

Odkazy

www.bebopbar.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu