Ověřená firma

GUFEX s.r.o.

Kvalitní hokejové puky do celého světa.

0 (0 hodnocení)

+420 731 105 415

Kancelář

Popis činnosti

Produkty firmy GUFEX jsou uznávány mezinárodní hokejovou federací IIHF jako oficiální hrací puky. Firma se od počátku své existence zabývá výrobou výrobků z technické pryže klasickým lisováním na zakázku.

Hokejové puky jsou dodávány do celého světa. Najdete je na všech kontinentech, v hokejových zemích jako jsou Rusko, USA, Finsko, Švédsko, Německo atd., tak i méně hokejových zemích jako Čína, Taiwan, JAR, Mexiko, Austrálie atd.

Produkce hokejových puků tvoří v současnosti hlavní výrobní program společnosti spolu s produkcí technických lisovaných dílů pro spotřební, stavební, strojírenský a elektrotechnický průmysl. Zaměřujeme se hlavně na zakázkovou výrobu a menší série.

Část výrobního programu tvoří i výrobky pro domácí potřeby.

Gufex ® je registrovaná ochranná známka. Puky naší společnosti jsou uznávané certifikátem IIHF jako oficiální hrací puky.

Produkty

Oficiální hokejové puky Koncovky na hokejky kulaté Koncovky na hokejky hranaté Pryžové ukotvení branek Přívěsky na klíče Pryžová dlažba Minipuk / Puk / Megapuk Přívěšek ke klíčům Puk s vybráním Krabička na puky Magnetky Kryty mobilních telefonů Výrobky pro domácí potřeby Technické pryžové díly

Služby

Výroba a prodej Potisk

Značky

Gufex®

Certifikáty

IIHF

Kontakty

Telefony

+420 731 105 415 Kancelář
+420 739 169 479 Provozovna

Emaily

gufex@gufex.cz

Odkazy

www.gufex.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 15 Dnes
Út 8 - 15
St 8 - 15
Čt 8 - 15
8 - 15

Klíčová slova

výrobky z technické pryže puky těsnění manžety gumové výrobky chrániče branek hokejové puky hrací puky Gufex puky nejvyšší kvality IIHF tréninkové puky junior puky UV tisk puků fóliový tisk puků potištěné puky hokejová koncovka pryžové ukotvení branek pryžová dlažba minipuk technické pryžové díly

Kategorie

Gumové výrobky Pryžové výrobky Sportovní potřeby

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu