PROPOS MB s.r.o.

Společnost disponuje odborníky všech stavebních profesí od architekta přes stavební inženýry, statika až po specialisty na vytápění, zdravotní techniku a elektrotechniku.

0 (0 hodnocení)

+420 326 329 545

Elektrotechnika

Popis činnosti

Naše společnost sídlí v centru Mladé Boleslavi a působí na trhu již od roku 1995.

Hlavní náplní naší práce je projektová činnost ve výstavbě. Zahrnuje projekci drobných staveb, rodinných domků, obytných budov, občanských i průmyslových staveb a inženýrských sítí. Samozřejmostí je vyhotovení návrhů staveb, studií i samostatných projektů jednotlivých profesí. Všechny tyto práce jsme samozřejmě schopni doplnit o zajištění stavebního povolení a případně i stavební dozor.

Disponujeme odborníky ze všech stavebních profesí od architekta přes stavební inženýry, statika až po specialisty na vytápění, zdravotní techniku a elektrotechniku. Devizou naší projekční kanceláře jsou krátké lhůty pro zhotovení projektové dokumentace, rychlé jednání a solidní ceny.

Doplňkovou činností naší firmy jsou plánografické služby. V našem copycentru je možné pořídit barevné i černobílé kopie nebo tisky do velikosti formátu A0. Dále provádíme vazby a laminování dokumentů.

Naším cílem je spokojený zákazník.

Více informací a typové rodinné domy naleznete na www.proposmb.cz.

Služby

Projekční kancelář Projekce staveb Kompletní projektová činnost Rodinné domy Architektonické řešení staveb Zaměření stávajícího stavu Projekce kanalizačních řádů Statické výpočty Inženýrská činnost Novostavby Copycentrum Velkoformátový tisk

Kontakty

Telefony

+420 326 329 545 Elektrotechnika
+420 326 329 525 Konstrukce, architektura, statika
+420 326 329 724 Fax

Emaily

proposmb@proposmb.cz

Odkazy

www.proposmb.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 17
Út 7:30 - 17
St 7:30 - 17
Čt 7:30 - 17
7:30 - 17 Dnes

Klíčová slova

architektonické řešení inženýrská činnost projekty instalací statické výpočty projektování staveb stavebně technické řešení technické řešení staveb projekty typové rodinné domy rodinné domy plánografické služby projekty Mladá Boleslav typové domy Mladá Boleslav statika Mladá Boleslav propos MB

Kategorie

Projektanti, projektování Architekti Inženýrská činnost

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu