Ověřená firma

ČESKÁ NADACE SPORTOVNÍ REPREZENTACE

0 (0 hodnocení)

+420 222 321 993

Akční nabídka

Popis činnosti

Jsme nadace zabývající se finanční podporou české reprezentace. Podpora české sportovní reprezentace. Czech Elite Sport Foundation.

Z bývalých reprezentantů byli od počátku podporováni například hrdinové povídek Oty Pavla - kanoista Alfréd Jindra a cyklista Jan Veselý, hokejista Stanislav Bacílek po neodkladné amputaci obou nohou a motocyklový závodník František Šťastný s vážnými problémy zbytkové ledviny. V dalších letech k nim přibyli - gymnasta Jaroslav Šťastný po těžké operaci vnitřního ucha, fotbalista Svatopluk Pluskal po vážné mozkové příhodě, vzpěrač Hans Zdražila s prohlubujícími se potížemi s páteří, hokejisté František Tikal po operaci plic a Vlastimil Bubník po operaci srdce. Podporování byli i sáňkař Radim Lanča, který utrpěl těžké zranění v přípravě na ZOH v Naganu, gymnasta Zdeněk Růžička, jenž se těžce zranil v přípravě na OH v Mnichově a nejstarší žijící olympijští vítězové - kanoisté Josef Holeček a František Čapek.

S návratem ke sportu po dlouhodobém zranění pomohla plavkyni Iloně Hlaváčkové, biatlonistce Evě Hákové, kanoistovi Petru Procházkovi. Na konci druhé dekády svého působení Nadace podporuje např. bývalého atleta Josefa Trousila a házenkáře Josefa Trojana, oba po vážné mozkové příhodě, a olympioniky a současně legendární trenéry Jiřího Víchu a Zdeňka Remsu.

Kontaktní telefon: +420 224 872 218, e-mail: info@nadace-sport.cz

Služby

nadace reprezentace sponzorství

Kontakty

Telefony

+420 222 321 993 hlavní telefon

Emaily

info@nadace-sport.cz

Odkazy

www.nadace-sport.cz website

Kontakty

Klíčová slova

sponzorství reprezentace nadace finanční podpora české reprezentace finanční podpora pro českou reprezentaci

Kategorie

Nadace

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu