Ověřená firma

INTOZA s.r.o.

Stavíme s radostí. Jsme experti na chytré a úsporné stavby.

0 (0 hodnocení)

+420 596 100 300

Popis činnosti

Naše stavební společnost INTOZA s.r.o. se specializuje na stavební práce, vedoucí ke snížení energetické náročnosti objektů. Zaměřujeme se na komplexní rekonstrukce a zateplení rodinných a bytových domů, administrativních budov a ostatních objektů. Jsme také specialisté v oblasti výstavby pasivních domů.

Mezi naše služby dále patří: návrhy, kalkulace, propočty návratnosti jednotlivých projektů; poradenství v oblasti získávání dotací z evropských fondů a veřejných prostředků ČR; projektová činnost; inženýrská činnost ve výstavbě; školení, semináře – pořádání seminářů pro odbornou i laickou veřejnost.

V našem logistickém centru ČÁRKA můžete zakoupit za výhodné ceny sortiment zateplovacích systémů Weber; fasádní polystyrén, zakládací lišty, rohové lišty, hmoždinky zatloukací i talířové; lepidla a stěrky na izolační materiál; armovací tkaniny, finální omítky – minerální, akrylátové, silikátové a silikonové.

Dále Vám naše společnost nabízí komplexní služby a výhody při získání finanční dotace z programu Nová zelená úsporám a PANEL 2013+.

Produkty

Pasivní domy Nízkoenergetické domy Panelové domy Rodinné domy Obnovitelné zdroje energie

Služby

Stavební činnost (nová výstavba nízkoenergetických a pasivních budov, rekonstrukce, revitalizace) Projekční činnost Energetika staveb (audity, posudky, energetické průkazy) Dotační management na klíč (program Nová zelená úsporám, program PANEL 2013+, státní dotace) Rekonstrukce objetků Zateplení domů

Značky

Ekocell Weber ATREA ISOVER Zumtobel GIENGER

Kontakty

Telefony

+420 596 100 300 hlavní telefon
+420 596 100 330 Tel.
+420 725 210 854 Mobil

Emaily

intoza@intoza.cz

Odkazy

www.intoza.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15:30
Út 7 - 15:30
St 7 - 15:30
Čt 7 - 15:30
7 - 15:30

Klíčová slova

Pasivní domy Dotace Nová zelená úsporám Úspory energií Zateplování budov Rekonstrukce Rekonstrukce rodinných domů Rekonstrukce bytových domů Obnovitelné zdroje Revitalizace výstavba bytových domů stavby pro podnikání rekonstrukce objektů

Kategorie

Stavební firmy, společnosti Vzduchotechnika Rekonstrukce bytu, domu

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu