Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

Poskytujeme svým zákazníkům služby, které jim mohou pomoci při řešení jejich starostí s pitnou a odpadní vodou. PVK

100 (1 hodnocení)

+420 601 274 274

Zákaznická linka PVK

Popis činnosti

Pražské vodovody a kanalizace, a.s., (PVK) člen skupiny Veolia, jsou největším podnikem v oboru vodovodů a kanalizací v České republice. Zajišťují dodávky pitné vody, odvádění a čištění odpadních vod.

PVK jsou provozovatelem vodohospodářské infrastruktury v hlavním městě Praze a vedle svých hlavních aktivit poskytují zákazníkům také služby, které jim mohou pomoci při řešení jejich starostí s pitnou a odpadní vodou. Tyto služby si zákazníci musí objednat a jsou poskytovány za úhradu.

Vedle své hlavní činnosti řeší PVK řadu jiných činností, které souvisí s provozem a údržbou vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu, jde např. o řešení havárií na vodovodní i kanalizační síti, vodoměry atd.

Svým zákazníkům nabízí také řadu služeb, např. průzkum a měření na stokové síti, laboratorní analýzy, realizaci přípojek, vyhledávání skrytých poruch, deratizace, ucpávky a další.

PVK jako společensky odpovědná společnost podporuje řadu projektů společně s Nadačním fondem Veolia. Angažuje se také v ochraně životního prostředí a svoji činnost zaměřuje také na osvětu a vzdělávání.

Služby

Diagnostika vodovodní sítě Manipulace na vodovodní síti Analýzy vody Dezinfekce a čištění vodárenských systémů Průzkum stokové sítě Čištění kanalizačních přípojek Sběr, výkup a využívání vybraných tekutých odpadů Oprava vodoměrů, montáže vodoměrů Deratizace, dezinfekce, dezinsekce Služby za vodoměrem Zřízení vodovodní nebo kanalizační přípojky Doprava, náhradní zásobování pitnou vodou Přezkušování požárních vodovodů, pronájem hydrantů Informace o vodárenských a kanalizačních zařízeních Projektová dokumentace Měření na stokové síti

Členství v profesních spolcích

Veolia Česká republika

Kontakty

Telefony

+420 601 274 274 Zákaznická linka PVK
+420 840 111 112 Zákaznická linka PVK

Emaily

ucpavky@pvk.cz

Odkazy

www.pvk.cz/

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 07.01.2019 23:09
    Perfektní provoz a údržba vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu, řešení havárií na vodovodní i kanalizační síti, vodoměry v Praze. Doporučuji. David Ejem

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu